Відпочивай із вигодою! «ОКМИ ТУР» про акції раннього бронювання

2020-02-19 08:36

Про незабутній та комфортний відпочинок треба піклуватися заздалегідь! І тут стане в нагоді раннє бронювання. Коли одночасно можна відпочити і комфортно, й недорого. І хоча нині ще тільки лютий, вже час подумати про літній відпочинок, на якому можна зекономити третину грошей. Як це зробити, розповіла в інтерв’ю директорка туристичного агентства «ОКМИ ТУР» Оксана СОКОЦЬКА.

— Оксано, що таке раннє бронювання і чому це вигідно?

— Раннє бронювання — це можливість туриста спланувати відпочинок заздалегідь і при цьому добре зекономити. Його спільно розробляють туроператори, готелі та авіакомпанії. Таким чином власники готелів намагаються максимально заповнити всі свої номери, пропонуючи на проживання знижки до 40% від літніх цін. У свою чергу туроператори заповнюють місця на чартерних рейсах. Бронюючи тур по акції, ви купуєте його за найнижчою ціною. При цьому у вас великий вибір готелів для проживання та можливість обрати бажаний період відпочинку.

На літні направлення акція раннього бронювання починається восени. На зимове — в кінці літа. До речі, в Європі вже давно користуються раннім бронюванням.

—  Які переваги раннього бронювання?

— Переваг чимало. Перш за все, це знижки на проживання в найкращих готелях до 30%, а іноді й до 50%. Для власників готелів раннє бронювання є гарантією наповнення їхніх готелів. Це можливість обрати для відпочинку найпопулярніші серед туристів готелі. Наступна перевага — гарантований авіапереліт. У сезон відпочинку рейси можуть бути надто завантажені. Тож ви ризикуєте у заплановану дату вильоту залишитися вдома. Оплачувати такий відпочинок можна частинами. Якщо для подорожі вам потрібна віза, у вас буде достатньо часу для збору необхідних документів. Після чого неквапом можна подати їх у консульство. І, звісно ж, до такого відпочинку ви готуєтеся без метушні. При цьому спокійно можете зібрати валізу, вирішити всі справи, розібратися з документами, продумати екскурсії.

— Оксано, розкажіть детальніше про оплату турів частинами. 

— Перший внесок має становити 25-30%. Решта суми ділиться на кілька частин. Останню треба сплатити не пізніше ніж за два-три тижні до вильоту по курсу на день оплати. 

—  Коли і як правильно забронювати відпочинок на літо і зиму?  

— Є так звані «Хвилі раннього бронювання». Тобто періоди максимальної та мінімальної знижки на тур. І чим раніше ви забронюєте відпочинок, тим дешевше він коштуватиме. Літні тури бронюються з осені. А про зимовий відпочинок починайте думати з кінця літа, про новорічний –не пізніше вересня-жовтня. Чим ближче до свят, тим буде дорожчий. 

—  В яких напрямках діє акція раннього бронювання?

— Нині акція раннього бронювання діє на літні напрямки– Туреччина, Болгарія, Італія, Греція, Іспанія, Хорватія, Чорногорія, Кіпр та інші.

—  А що робити якщо після бронювання клієнт не зможе полетіти? Або він раптом захоче  змінити готель, кількість днів та  ночей, дату туру?

— Якщо клієнт не летить через хворобу, оператор обов’язково врахує це і піде на зустріч. Умови скасування броні треба уточнювати у менеджера. Буде краще, якщо ви оформите «страховку від невиїзду». Якщо змінилася дата відпустки, можна перенести бронювання на іншу дату, інший готель, але згідно з умовами туроператора.Однак, це поодинокі випадки. Переваг значно більше. 

Спілкувалася Валентина НАУМЕНКО 
Фото надане турагентством «ОКМИ ТУР»

Ціни на раннє бронювання авіа:

Туреччина від 200 €, Іспанія від 350 €, Греція від 300 €, Чорногорія від 240 €, Кіпр від 250 €, Болгарія від 200 € та від 75 € (автобус). 

Кращі екскурсійні авіатури по Італії: 

З 06.06 на 7 ночей.

Тур «Вся Італія від Анкони» від 425 €. Маршрут: Анкона — регіон Емілія-Романія — Сан-Маріно — регіон Венето — Венеція —  околиці Болонії — Піза — Рим — Ватикан — Неаполь і Помпеї — Флоренція  — регіон Емілія-Романья — Анкона. 

З 13.06 на 7 ночей.

Тур «Італія + Швейцарія (від Анкони)» від 595 €. Маршрут: Анкона — Сан-Маріно — Ріміні — Мілан — Бергамо — Ліхтенштейн — Цюрих — Люцерн — Шаффхаузен и Рейнський водоспад — Берн — Монтре — Турин — Ланге — Парма — Ріміні — Анкона. 
З 20.06 на 7 ночей.

Тур «Італія + Франція + Монако (від Анкони)» від 600 €. Маршрут: Анкона — Ріміні — Сан-Маріно — Венеція — Мілан — Комо и Лугано — Турин — Гренобль — Авіньйон — Марсель — Ніцца — Монте-Карло — Генуя — Ріміні — Анкона. 

Ціни вказані за людину у двомісному номері з повним турпакетом.

Інші новини:


Квіти, обійми і овації

Так зустрічали в Бахмачі чемпіона світу з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе

2021-07-30 08:42