Відпочивай із вигодою! «ОКМИ ТУР» про акції раннього бронювання

2020-02-19 08:36

Про незабутній та комфортний відпочинок треба піклуватися заздалегідь! І тут стане в нагоді раннє бронювання. Коли одночасно можна відпочити і комфортно, й недорого. І хоча нині ще тільки лютий, вже час подумати про літній відпочинок, на якому можна зекономити третину грошей. Як це зробити, розповіла в інтерв’ю директорка туристичного агентства «ОКМИ ТУР» Оксана СОКОЦЬКА.

— Оксано, що таке раннє бронювання і чому це вигідно?

— Раннє бронювання — це можливість туриста спланувати відпочинок заздалегідь і при цьому добре зекономити. Його спільно розробляють туроператори, готелі та авіакомпанії. Таким чином власники готелів намагаються максимально заповнити всі свої номери, пропонуючи на проживання знижки до 40% від літніх цін. У свою чергу туроператори заповнюють місця на чартерних рейсах. Бронюючи тур по акції, ви купуєте його за найнижчою ціною. При цьому у вас великий вибір готелів для проживання та можливість обрати бажаний період відпочинку.

На літні направлення акція раннього бронювання починається восени. На зимове — в кінці літа. До речі, в Європі вже давно користуються раннім бронюванням.

—  Які переваги раннього бронювання?

— Переваг чимало. Перш за все, це знижки на проживання в найкращих готелях до 30%, а іноді й до 50%. Для власників готелів раннє бронювання є гарантією наповнення їхніх готелів. Це можливість обрати для відпочинку найпопулярніші серед туристів готелі. Наступна перевага — гарантований авіапереліт. У сезон відпочинку рейси можуть бути надто завантажені. Тож ви ризикуєте у заплановану дату вильоту залишитися вдома. Оплачувати такий відпочинок можна частинами. Якщо для подорожі вам потрібна віза, у вас буде достатньо часу для збору необхідних документів. Після чого неквапом можна подати їх у консульство. І, звісно ж, до такого відпочинку ви готуєтеся без метушні. При цьому спокійно можете зібрати валізу, вирішити всі справи, розібратися з документами, продумати екскурсії.

— Оксано, розкажіть детальніше про оплату турів частинами. 

— Перший внесок має становити 25-30%. Решта суми ділиться на кілька частин. Останню треба сплатити не пізніше ніж за два-три тижні до вильоту по курсу на день оплати. 

—  Коли і як правильно забронювати відпочинок на літо і зиму?  

— Є так звані «Хвилі раннього бронювання». Тобто періоди максимальної та мінімальної знижки на тур. І чим раніше ви забронюєте відпочинок, тим дешевше він коштуватиме. Літні тури бронюються з осені. А про зимовий відпочинок починайте думати з кінця літа, про новорічний –не пізніше вересня-жовтня. Чим ближче до свят, тим буде дорожчий. 

—  В яких напрямках діє акція раннього бронювання?

— Нині акція раннього бронювання діє на літні напрямки– Туреччина, Болгарія, Італія, Греція, Іспанія, Хорватія, Чорногорія, Кіпр та інші.

—  А що робити якщо після бронювання клієнт не зможе полетіти? Або він раптом захоче  змінити готель, кількість днів та  ночей, дату туру?

— Якщо клієнт не летить через хворобу, оператор обов’язково врахує це і піде на зустріч. Умови скасування броні треба уточнювати у менеджера. Буде краще, якщо ви оформите «страховку від невиїзду». Якщо змінилася дата відпустки, можна перенести бронювання на іншу дату, інший готель, але згідно з умовами туроператора.Однак, це поодинокі випадки. Переваг значно більше. 

Спілкувалася Валентина НАУМЕНКО 
Фото надане турагентством «ОКМИ ТУР»

Ціни на раннє бронювання авіа:

Туреччина від 200 €, Іспанія від 350 €, Греція від 300 €, Чорногорія від 240 €, Кіпр від 250 €, Болгарія від 200 € та від 75 € (автобус). 

Кращі екскурсійні авіатури по Італії: 

З 06.06 на 7 ночей.

Тур «Вся Італія від Анкони» від 425 €. Маршрут: Анкона — регіон Емілія-Романія — Сан-Маріно — регіон Венето — Венеція —  околиці Болонії — Піза — Рим — Ватикан — Неаполь і Помпеї — Флоренція  — регіон Емілія-Романья — Анкона. 

З 13.06 на 7 ночей.

Тур «Італія + Швейцарія (від Анкони)» від 595 €. Маршрут: Анкона — Сан-Маріно — Ріміні — Мілан — Бергамо — Ліхтенштейн — Цюрих — Люцерн — Шаффхаузен и Рейнський водоспад — Берн — Монтре — Турин — Ланге — Парма — Ріміні — Анкона. 
З 20.06 на 7 ночей.

Тур «Італія + Франція + Монако (від Анкони)» від 600 €. Маршрут: Анкона — Ріміні — Сан-Маріно — Венеція — Мілан — Комо и Лугано — Турин — Гренобль — Авіньйон — Марсель — Ніцца — Монте-Карло — Генуя — Ріміні — Анкона. 

Ціни вказані за людину у двомісному номері з повним турпакетом.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55