Артем ОЛІШКЕВИЧ у дитинстві не боявся лікувати зуби. Сьогодні він відомий стоматолог-імплантолог

2020-02-14 11:24

– Артеме Юрійовичу, цікаво, як люди стають стоматологами? У дитинстві, здебільшого, діти мріють про романтичні професії, а стоматологів побоюються...

– У нашій клініці цей стереотип спростовується повністю. І навіть діти після того, як із ними попрацюють наші лікарі, вже не бояться лікувати свої зубки. 

А лікувати людей я мріяв справді з самого дитинства. Для мене найкращою була професія хірурга. Хоча я захоплювався і спортом – баскетболом, цікавила мене і галузь мобільного зв’язку, комп’ютери. Але вже у старших класах медицина зайняла особливе місце. Це дуже цікава й мудра професія ще й тому, що ти спілкуєшся з безліччю абсолютно різних людей, мусиш і згодом умієш знайти до кожного індивідуальний підхід та налагодити контакт.

А тепер уявіть собі ситуацію. У людини болить зуб мудрості. І її вже нічого не радує. Ні щасливі стосунки в родині, ні гарний будинок та автівка в гаражі, ні професійні успіхи. Біль забрав усю увагу і не дає навіть дихати. А ти  даруєш людині можливість продовжувати жити нормальним життям, усміхатися... Приємно, коли відчуваєш себе потрібним.

А чому хірургія переросла саме у стоматологію?

– Я і є хірург-стоматолог, імплантолог. Не скажеш, що ця робота проста. Адже від того, наскільки в людини здорові зуби, залежить дуже багато. І робота багатьох систем організму – наприклад, шлунку. Про це люди, до речі, часто навіть не замислюються. І різні моральні аспекти грають роль. Раніше говорили, що зустрічають людину по одягу. А сьогодні, образно кажучи, красива усмішка свідчить про те, що перед тобою людина не просто успішна, а й адекватна, обачна і впевнена у собі, бо дбає про своє здоров’я та імідж.  Зізнаюся, мені завжди приємно потім зустрічатися зі своїми колишніми пацієнтами і залишатися з ними добрими знайомими, навіть ставати стоматологом для всієї родини.

Від мрії стати стоматологом до її втілення шлях був тривалим?

– Так. Я чернігівець. Тому, закінчивши школу, вступив до нашого медучилища, нині це медичний коледж, на спеціальність „зубний технік”. Потім навчався у стоматологічній академії в Полтаві. Далі була інтернатура у чернігівській міській стоматологічній поліклініці і приватна практика. До речі, в моєму стоматкабінеті в поліклініці я вже тоді долучав і застосовував найновітніше обладнання та матеріали, котрі придбав сам. Потім була спеціалізація у Києві – мене цікавила саме імплантологія, тобто можливість рятувати людям зуби якісно, адже імплант, практично, мало чим відрізняється від свого, на жаль, втраченого зуба. Перший свій імплант я поставив в  Одесі, де стажувався і працював. 

А потім ви вирішили поїхати до Америки, аби удосконалити свою стоматологічну майстерність „на всі сто”.

– Так, бо американці вже давно користуються стоматологічними послугами ХХІ століття. І  афоризм „голівудська усмішка” для них – звичайна реальність.  Отож я в США займався приватною практикою. І успішно. Також  вивчав досвід стоматології та імплантології і в Європі – Литві, Польщі, Німеччині. 

А відтак зрозумів, що вже можу мати стоматологічну клініку й застосовувати свій досвід на практиці. І тепер наша стоматологія, практично, бездоганна, естетична, функціональна й надійна. 

Основний напрямок клініки у Чернігові – імплантологія.

– Так. Але ми надаємо абсолютно всі стоматологічні послуги. На будь який смак і гаманець. Тобто, від бюджету до VIP-послуг. У нас індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми маємо ліцензію на всі види стомато-логії. Від видалення зубів, навіть найскладніших, адже я хірург, до останнього ноу-хау – імплантів. 

Що стосується імплантів, то у нас є найвищої якості – з Німеччині та Швейцарії, для виготовлення найскладніших конструкцій. Також середнього – вони теж якісні. Просто матеріали різні. Маю сказати, що імплант у нас починається із сучасної діагностики, адже це справжня челюстно-лицева операція новітнього зразка. 

Ми також ставимо будь-які пломби, металокераміку, кераміку, фотополімери. Відбілюємо зуби. Займаємося вінірами (напівкоронками). Це тонкі керамічні або композитні пластини, які покривають передню частину зуба й ідеально маскують дефекти кольору, форми, розміру. Вініри також допоможуть відкоригувати неправильне розташування зубів. 

Загалом же, робимо повну реставрацію зубів. Звісно, прибираємо зубні камені. Цирконієві зуби також вставляємо – це безметалева кераміка і прекрасний варіант.

– У вас дуже якісне обладнання.

– І створено комфортні умови для перебування пацієнтів. Клініка оснащена новітнім швейцарським обладнанням. Італійський дизайн відтак дає можливість пацієнтові розслабитися у кріслі та довіритися рукам професіоналів, у користуванні яких – найновітніша швейцарська техніка. 

– І людина може спати, доки лікарі працюють над його „голівудською усмішкою”?

– Так, це називається – седативний сон за допомогою медичних препаратів. Адже при тій же імплантації пацієнт у клініці має перебувати по кілька годин. Аби йому було комфортніше і обійшлося без не дуже приємних відчуттів, він у цей час спить. Такі технології за кордоном – давно не новина. Виходить, людина відпочиває, а ми працюємо.

– На початку розмови ви говорили про дитячу стоматологію.

– Звичайно, ми працюємо і з дітьми. Наші стоматологи відтак стають ще й психологами. Тут головне – не тільки полікувати дитинці зуби, а зробити так, щоб у неї з дитинства не залишилося комплексів і страхів, пов’язаних із стоматологічними кріслом та кабінетом. Ми спілкуємося з малюками по-особливому, не шкодуючи на це свого часу, що дає потрібний ефект. Звісно, стоматологічні послуги для дітей – теж найвищої якості. 

– Ви займаєтеся медичним туризмом, і вже віддавна.

– Так, іноземці вже не перший рік приїздять до нас у Чернігів. Бо стоматологічні послуги за кордоном коштують великих грошей. А у нас туристи можуть собі дозволити дорогі конструкції, котрі багатьом удома не по кишені.Мова, зокрема про хірургічні втручання, імплантацію та протезування. Ми замовляємо готель для наших клієнтів чи  орендуємо приватну квартиру із сучасним ремонтом, запрошуємо гіда, котрий проведе екскурсію нашим чудовим Черніговом та запропонує відвідати цікаві місця. Тобто, робимо оптимально всі послуги.

Спілкувалася Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надане співрозмовником

Інші новини:


СТО «MOTOR» – найсучасніша станція технічного обслуговування автомобілів

СТО «MOTOR» – найсучасніша станція технічного обслуговування автомобілів, загальною площею понад 770 кв. м, пропонує всім власникам автівок вигідно підготувати свій автомобіль до нового весняного сезону.

2021-04-19 11:46