Юридична компанія «Легал Трендс»: нам можна довіряти!

2020-02-12 09:11

Є потреба оцінити нерухомість – квартиру чи будинок, гараж чи дачну ділянку? Плануєте купити/продати транспортний засіб? В юридичній компанії «Легал Трендс» цю послугу нададуть якісно, швидко, в межах чинного законодавства.

Це гарантує юристка Наталія Красногор – засновниця ТОВ «Легал Трендс». Звертайтеся до нотаріальної контори приватного нотаріуса Олександра Красногора за адресою: вул. Полуботка, 5.

Сертифікат об’єкту експертної діяльності на ТОВ «Легал Трендс» ми отримали в грудні. Тоді ж зробили перші оцінювання для наших клієнтів, – розповідає пані Наталія. – Загалом для того, аби стати оцінювачем, важливо мати вищу освіту, зокрема я – магістр права, юрист. Після закінчення ВНЗ три роки працювала юрисконсультом у приватного нотаріуса, далі ще рік проходила стажування в компанії, яка надає послуги з оцінювання. Впродовж минулого року складала іспити як оцінювач. Склала успішно, тож сертифікат отримала восени 2019-го.Отримати всі послуги в одному місці дуже зручно для клієнта, це економить час, гроші, а також і нерви. Звернулися до нотаріуса для посвідчення угоди чи прийшли на консультацію, тут же можна порадитися з оцінювачем, замовити необхідну послугу. Перша консультація, до речі, безоплатна, а для пенсіонерів та постійних клієнтів діє гнучка система знижок. І якщо певна послуга клієнту в принципі не дуже то й потрібна, йому чесно про це повідомлять. 

Ця робота мені подобається, передусім, тому, що я можу бути корисною, допомагати людям, – говорить Наталія Красногор. – Мені б дуже хотілося, аби завдяки нашій чесній роботі, фаховим консультаціям чернігівці менше потрапляли в неприємні ситуації, аби краще знали та відчували, що законність, юридичне поле їхнього життя також дуже важливе. Це наш хоч і маленький, але впевнений крок до стабільного майбутнього громади та країни. Тому ми й створили цю фірму.

За словами засновниці юридичної компанії «Легал Трендс», зараз у світі популярні тренди – усвідомленість, екологічність, здоровий активний спосіб життя, заняття спортом, правильне харчування. А її мета – аби трендом стала законність, аби люди усвідомлено ставилися до юридичних аспектів, адже вони виникають на кожному етапі нашого життя, але ми не завжди знаємо, як правильно  вчинити. І часто не розуміємо важливість своїх дій та невідворотність наслідків. Буває, через наше невігластво, небажання розбиратися, прислухатися до думок фахівців ми стаємо легкою здобиччю для шахраїв. Тож маєте сум-ніви – звертайтеся до «Легал Трендс»!

Телефонуйте Наталії Красногор: 096-669-26-55, 068-900-79-52, або пишіть на електронну адресу: law.agency@ukr.net

Вікторія КУДІНА

Інші новини:


«Червона калина» вміє дивувати своїх слухачів

Понад 15 років тому мешканці Вороньків Наталії Гайдук замріялося створити народний аматорський колектив, який би став окрасою кожного сільського свята, створював настрій, дивував і допоміг реалізувати свої співочі таланти тим, хто цього прагне. З цією думкою прийшла до завідувача сільським клубом Петра Сокола.

2021-08-03 07:40