Боксери визначили кращих

2020-02-07 14:06

Нещодавно у чернігівському спорткомплексі «Хімік» пройшов чемпіонат області, в якому прийняли участь 150 спортсменів. 

На одному з вирішальних боїв — фіналі у категорії до 48 кг серед хлопців 2006/07 років народження, побував кореспондент «Деснянської правди».

Від канату до канату

У матчі за «золото» першості області зустрілися Данило Юрченко з Городні та чернігівець Іван Жолобецький. Тривати поєдинок мав 3 раунди по 1,5 хвилини кожний.

Почали спортсмени обережно, а ближче до кінця раунду Жолобецький перехопив ініціативу та притис суперника до канатів – тут боксерів й застав гонг.

На початку другого раунду Юрченко доволі швидко опинився біля канатів, і хоча спортсмен з Городні намагався контратакувати, більше ударів явно наносив чернігівець. Подібна картина була й у третьому рау-нді. Так що в останні 40 секунд навіть глядачам стало зрозуміло, що для перемоги, Юрченку потрібно відправити Жолобецького у нокаут.

Боксувати поблизу канатів було моєю тактикою, – зізнається після поєдинку Данило Юрченко. – Я намагався відправити суперника у нокаут,але Іван виявився дуже сильним…

У підсумку одноголосним рішенням суддів перемогу у цьому бою одержав Іван Жолобецький, який й став не тільки володарем «золота», а й членом збірної Чернігівської області, і саме він буде представляти  наш регіон у чемпіонаті країни.

Я вже не вперше стаю чемпіоном області. В минулому році теж завойовував «золото». Фінал був складним, проте враження дуже гарні, – поділився першими емоціями Іван Жолобецький.

В інших вагових та вікових категоріях перемогу одержали: у категорії 2006/07 р.н. Андрій Тертишний (Бахмач, вага до 40 кг), Олег Маслюк (Новгород-Сіверський, до 57 кг), Денис Шкалаберда (Новгород-Сіверський, до 42 кг), Михайло Лінок (Новгород-Сіверський, до 44 кг); у категорії 2004/05 р.н. Віктор Могильний (Новгород-Сіверський, до 60 кг), Михайло Покровський (Чернігів, до 48 кг), Данило Заболотній (Ніжин, до 50 кг), Вадим Жула (Бахмач, до 63 кг), Родіон Чернецький (Чернігів, до 46 кг), Іван Іващенко (Чернігів, до 54 кг), Богдан Балабко (Новгород-Сіверський, до 57 кг), Костянтин Башев (Чернігів, до 66 кг), Тимофій Крупко (Чернігів, до 80 кг); у категорії 2002/03 р.н. Владислав Фесенко (Прилуки, до 56 кг), Данило Андрійченко (Чернігів, до 60 кг), Кирило Лохмачов (Чернігів, до 64 кг), Дмитро Терещенко (Чернігів, до 69 кг) та Ельчин Байрамов (Чернігів, до 81 кг).

Серед дорослих титул чемпіонів Чернігівщини завоювали чотири представники  обласного центру: Павло Сабун (у ваговій категорії до 60 кг), Павло Іллюша (до 69 кг), Богдан Ільющенко (до 75 кг) та Олександр Шуклін (до 81 кг).

Кубок кращого спортсмена турніру отримав Богдан Балабко.

Сєргєй КАРАСЬ
Фото Віктора Кошмала

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21