Творчим простором більше

2020-02-07 12:22

У Чернігові з’явився новий креативний event-простір. У стінах «Простору ідей» можна провести сучасні заходи, ділові зустрічі, семінари, навчальні та творчі практики, використати його, як свій робочий простір. Або просто приємно провести час із друзями. Адже «Простір ідей» - це сучасний, затишний і, що важливо, доступний по ціні коворкінг у  центрі міста. Тут на вас чекають привітний персонал та смаколики.

Презентував коворкінг-центр мешканцям та гостям Чернігова Андрій Красножон. Відбулося це минулої суботи – 1 лютого. Як зазначила Катерина Литвин, заступник начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради, ділячись на своїй сторінці враженнями про «Простір ідей», це не лише місце для роботи, навчання, ділових зустрічей, а й низки необхідних проєктів, за участі класних педагогів, що стартуватимуть тут. Також, як стало відомо, в коворкінг-просторі вже навіть почала формуватися своя невеличка бібліотека.

А найголовніше, що такий простір насправді затребуваний мешканцями міста, організаторами різного роду заходів і проєктів. Так найближчим часом у «Просторі ідей» вже стартують кілька таких: творча майстерня казок, курс «Бізнес-початківець», а також інтенсиви з української мови, математики, англійської мови та історії України (вони стануть гарними помічниками в підготовці до ЗНО). Записатися на ці події ви вже можете на сторінці «Простору ідей» у соціальній мережі Фейсбук.

Загалом, сам простір коворкінг-центру «Простір ідей» приємний як своїм дизайном, так і місцем розташування, дружнім персоналом та демократичними цінами. Тож вважаємо, що слід хоча би раз завітати туди, аби переконатися в цьому самостійно.

Підготував Дмитро ПАВЛЕНКО
Фотографії взяті зі сторінки «Простір ідей» у Фейсбук

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13