Весілля на передовій

2020-02-05 11:22

Їхні погляди зустрілись на полігоні у Гончарівському, а почуття розгорілись на Світлодарській дузі. 

Сергій розповідає, що побачив Анну вперше на полігоні в Гончарівському, дівчина йому сподобалась, і коли та потрапила до шпиталю, то в серці щось защемило. Відтоді з поля зору її не випускав. Зустрічатися пара розпочала, коли підрозділ перебував на Світлодарській дузі.

Наречений родом з Чернігівщини, на війну потрапив ще в 2014 році по мобілізації і пройшов шлях від солдата до офіцера. Наречена – черкащанка, із родини військових, пішла на війну вслід за своїми братами, які вже декілька років несуть службу на передовій.

Із пропозицією Сергій не барився. Коли разом із Анею були на весіллі у своїх друзів, то остаточно вирішив – сім’ї бути!

Побратими говорять, що вже давно зрозуміли, що між Сергієм та Анною є щось більше, аніж спілкування. І коли справа дійшла до одруження, то не здивувалися.

Наречена згадує, що з самого дитинства мріяла про білу сукню і красиве весілля. Завдяки волонтерам і побратимам підрозділу парі вдалося втілити мрії в реальність. Після одруження Сергій зізнається, що вірить у те, що незабаром війна закінчиться, а вони разом із Анною далі продовжать будувати сім’ю у Білій Церкві,де дислокується їхня бригада.

Командир батальйону, в якому проходять службу молодята, розповідає, що підготували для пари романтичний сюрприз. 
 
Текст і фото — Володимир ЛЕВЧЕНКО, молодший лейтенант
Пресгрупа оперативно-тактичного угруповання «Північ»

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17