ШКІРА. З чим носити?

2020-02-01 16:17

Тренд на шкіряні речі добре себе зарекомендував і став чи не основним цього сезону. Цей матеріал є основою суконь спідниць, брюк, сорочок, пальто, піджаків тощо. Додатковою перевагою шкіряних речей є те,  що в них тепло.  Важко уявити щось зручніше за стильну куртку, спідницю або брюки, яким не страшні бруд, холод і дощ.

Але є деякі особливості носіння шкіряних речей, на які треба звернути увагу. Наприклад,  шкіряна сукня  є чудовим базовим елементом гардеробу. Її  можна носити під кросівки, черевики, підбори. Та чим коротша її довжина, тим лаконічнішим має бути виріз зверху.

Також важливо не перевантажувати образ  шкіряними речами. Вони самі по собі вже є дуже активними і трохи зухвалими, тому, якщо ви, наприклад, вдягаєте шкіряну спідницю, перевагу варто віддати верху з максимально простих речей, гольф чи проста сорочка  будуть дуже вдалим варіантом. 

Оскільки в цьому сезоні в моді брюки вільного крою, то доречно було б зробити акцент на талії.

Шкіряні вироби зараз доступні в найрізноманітніших кольорах. Шукайте те, що підходить саме вам. Не бійтесь експериментувати! А головне — не забувайте про  усмішку, вона прикрасить будь-який образ!

Фото надані Оленою Хрустицькою

Інші новини:


Безкоштовні обіди для одиноких пенсіонерів

Їх готують у Понорниці, що на Коропщині. Ідея виникла в начальника управління соцзахисту місцевої райдержадміністрації, а гроші на її втілення дала американська благодійна організація. Харчуванням працівники місцевого терцентру щодня забезпечують 35 пенсіонерів. Всім їм більше 70 років, і їм важко готувати самотужки.

2020-09-28 09:37