Спорт за тиждень

2020-01-31 09:16

Кульова стрільба

Чернігівка Олена Костевич у Мюнхені  виграла два «золота» на турнірі «H&N Cup» у стрільбі з пістолету з 10 метрів. До того ж Костевич, у парі з Олегом Омельчуком перемогла у парному турнірі.

Волейбол

«Університет-ШВСМ»  невдало провів перші домашні матчі. У рамках жіночої Суперліги чернігівки двічі поступилися тернопільській «Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ»: 1-3. Після 18 турів команда Володимира Жули займає 7 місце  у  таблиці.

Програв свої матчі 10 туру чоловічої Суперліги й чернігівський «Буревісник-ШВСМ». У Житомирі колектив Володимира Борисенка поступився місцевим «Житичам»: 0-3.

Чернігів 6-8 лютого прийматиме 4 етап чоловічого Кубку країни. В групу «Р» разом з «Буревісником» потрапили львівські «Барком-Кажани», тростянецький «МХП-Вінниця» та вінницьке «Серце Поділля».

Баскетбол

БК «Чернігів» перервав свою 10-матчеву безвиграшну серію, й у першому матчі у Рівному здолав аутсайдера Першої ліги чоловічого чемпіонату України «Рівне-2»: 73-69. Проте у другому матчі цих команд рівненський колектив зумів завоювати першу перемогу у сезоні: 55-66 на користь господарів.

Юнацька олімпіада

В останній гонці в рамках Юнацьких олімпійських ігор, які завершилися у Швейцарії, чернігівські лижники не показали хороших результатів. На дистанції 10 кілометрів класичним стилем Володимир Аксюта відстав від переможця на 3 хвилини 19,7 секунд й фінішував 36-м, а  Олександр Лісогор  зайняв  41 позицію.

Футбол

У  чернігівській «Десні» з’явився перший легіонер. Контракт з клубом підписав 27-річний захисник збірної Естонії Йоонас Тамм.
Крім Тамма чернігівці підсилилися Олексієм Гуцуляком з «Карпат» та Андрієм Тотовицьким  з донецького «Шахтаря».

У товариському матчі в рамках турецького збору «Десна» за рахунок гола Калітвінцева та автогола Махмудова подолала азербайджанський «Нефтчі»: 2-1.