Танкісти вже пообідали у капітально відремонтованій їдальні

2020-01-29 09:52

Оновлена їдальня 1 танкової бригади, тільки-но відкрита після капітального ремонту, сяє чистотою і пахне свіжістю. Перші щасливчики сьогодні вже пообідали тут — і лишилися дуже задоволені. Кажуть: чудово! Чисто, охайно, по-європейськи.

Ще навіть не вивітрився легкий аромат нових меблів, столи сяють чистотою. Потужна система кондиціювання повітря автоматично підтримує в залі сталу температуру; посудомийні машини за хвилину очищають тарілки до блиску. Потужні парові котли, тістомішалки з різними режимами, місткі духовки, великі розігрівні шафи, овочечистки та овочерізки — вже встановлюються; новісінькі фритюрниці та електричні м’ясорубки ще лежать в упаковці і чекають своєї черги.

Під час ремонту були повністю замінені системи водопостачання та водовідведення, зроблені підвісні стелі, повністю перероблена система освітлення та дизайн приміщення. Крізь величезні сучасні вікна до зали зазирає яскравий зимовий день.Бійці кажуть — у таких умовах і їсти приємно!

Армія неухильно змінюється. Це вже четверта повністю реконструйована їдальня в бригадах оперативного командування «Північ», до кінця року планують відремонтувати ті, що залишились. 2020 рік стане фінальним у справі переходу ЗСУ на нову систему харчування, тож вітаємо всіх, хто вже має нові їдальні і харчування по каталогу — і бажаємо якнайшвидших змін для тих, хто отримає всі ці приємні новації незабаром!

Олена МОКРЕНЧУК, пресофіцер

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17