В Україні запрацювала відеофіксація практичного іспиту на право керування авто

2020-01-28 08:54

Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС.

Процедура складання практичного іспиту на право керування стала більш прозорою: перебіг екзамену  фіксують за допомогою технічних засобів контролю, що встановлюються в кожному екзаменаційному авто. Про це сьогодні, повідомив  начальник Регіонального сервісного центру МВС Микола Дученко.

Така можливість з’явилася в кожному регіоні країни вже з 24 грудня. Навчальні автомобілі оснащені камерами, які фіксують дії кандидата у водії на дорозі та ситуацію в салоні. Загалом на сьогодня вже функціонують 440 мобільних приладів, в Чернігівській області – 12.

Нововведення допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складання іспиту та виявити здійснене правопорушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту.
З моменту введення  відеофіксації практичного іспиту на право керування в територіальному сервісному центрі № 7441 Чернігіва  було здійснено 133 записи.

На період тестового режиму строк зберігання інформації з відеореєстратору становитиме 10 діб. В цей час кандидат у водії матиме право відмовитися від фіксації процесу складання практичного іспиту. Обов’язковою фіксація іспитів стане вже в 2020 році, а відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту стане підставою для його недопуску до практики. Також збільшиться строк зберігання відео.

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58