Медаль Ткаленка, успіх Прими, виступи чернігівців на Юнацькій Олімпіаді та нестандартний трофей «Десни»

2020-01-24 10:50

БІАТЛОН

Чернігівець Руслан Ткаленко завоював «срібло» у гонці переслідування в рамках 5 етапу кубку IBU, що пройшов у  словацькому Брезно-Осрблі. Представник України припустився лише одного промаху та на 54,3 секунди відстав від переможця – норвежця Ендре Стрьомсхейма.

У німецькому Рупольдінгу на 5 етапі Кубку світу ще один сіверянин Артем Прима показав непоганий результат у гонці переслідування, фінішувавши на 11 позиції. У тих же перегонах Сергій Семенов став  40-м.

У чоловічому спринті Прима фінішував на 8 місці (це другий особистий результат в кар’єрі українця), а Семенов був 36-м.

У жіночому спринті в Рупольдінгу чернігівка Дар’я Блашко стала 67-ю.

На юнацьких олімпійських іграх, що пройшли у Швейцарії, чернігівка Ганна Скрипко зайняла 32 місце у спринті, а в змішаній естафеті Україна, за яку на першому етапі бігла представниця Сіверщини, фінішувала восьмою. Серед хлопців Марк Козак став 22-м у спринті.

БАСКЕТБОЛ

Продовжує своє падіння у таблиці Першої ліги чоловічого чемпіонату БК «Чернігів». У минулі вихідні команда Ігоря Саченка на своєму паркеті   двічі поступилася столичним «Хижакам-СДЮСШОР»: 53-58 та 61-75. Тож після 14 матчів в активі сіверян 17 очок, й вони вже на 6 перемог відстають від зони плей-оф.

Ускладнює ситуацію те, що вдома «Чернігову» залишилося провести лише 2 матчі з 10. Решту ж часу сіверяни гратимуть на виїзді. В найближчих матчах 25 та 26 січня підлеглі Ігоря Саченка в Рівному зіграють проти місцевого «Рівне-2».

ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ

У швейцарській Лозанні в рамках Юнацької Олімпіади чернігівець Володимир Аксюта показав 51-й результат у крос-кантрі та 52-й у спринтерській гонці вільним стилем.

Ще один представник Чернігівської області Олександр Лісогор пройшов в 1/4 фіналу у спринті вільним стилем, проте зайняв останню 6 сходинку у першому заїзді. У крос-кантрі Лісогор зайшов ще далі: у першому півфіналі він зайняв 5 місце серед  10 спортсменів.

ВОЛЕЙБОЛ

Чернігівський «Університет-ШВСМ» не зумів пробитися у «Фінал Чотирьох» жіночого Кубку України. На третьому етапі команда Володимира Жули здолала «Білозгар-Медуніверситет» з Вінниці: 3-2 (24-26, 25-22, 19-25, 25-23, 15-13), проте поступилася тернопільській «Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ»: 1-3 (25-22, 15-25, 18-25, 22-25) та господиням туру з кам’янського «Прометею»: 0-3 (22-25, 16-15, 13-25).

Таким чином, команда залишила Кубок й має зосередитися на матчах Суперліги, де після 16 матчів займає 7 місце з 9 команд.

ФУТБОЛ

Чернігівська «Десна» на минулому тижні відзначилася відразу у двох видах спорту.

16 січня у спортзалі НУ «Чернігівського колегіуму» пройшов Зимовий турнір з волейболу «Ultras NorthBlock» в якому взяли участь футболісти чернігівського клубу, команда фанатів та збірна журналістів (у складі якої на паркеті з’являвся й кореспондент «Деснянської правди»).

У ході одноколового турніру збірна журналістів поступилася «Десні»: 0-2 (10-25, 20-25) та фанатам: 0-2 (7-25, 26-28). У  ще одному матчі футболісти (склад яких підсилив біатлоніст Андрій Дериземля) здолали фа-натів: 2-1 (25-13, 17-25, 25-21). Таким чином,кубок здобула «Десна», «срібло» завоювали фанати, а «бронза» дісталася збірній журналістів.

А 18 січня у товариському матчі деснянці у гостях розгромили «Спутнік» з білоруської Речиці: 5-0 (голи на рахунку Пилипа Будківського, Ореста Кузика, Сергія Старенького, Олександра Філіппова та Дениса Демяненко).

Тепер на команду чекає перший збір у Туреччині, в рамках якого «Десна» зіграє з азербайджанським «Нефтчі», австрійським «Хартбергом», чеським «Слованом» та «Сараєво» з Боснії і Герцеґовіни.