«Сила духу» тих, хто вірить у себе

2019-06-27 13:27

20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту в Чернігові відбулися відбірні змагання VІІ всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві. Мета заходу – залучення цих людей до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній і соціальній реабілітації. Змагання проводилися з шести видів спорту: армспорту й гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету, дартсу, шахів та настільного тенісу серед жінок і чоловіків.

Відкриваючи змагання, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимир Нашиванько зазначив, що тут зібралися ті, хто повірив у себе, хто виявляє силу духу та волі в подоланні фізичних меж і є прикладом для багатьох інших людей. Також учасників змагань привітали голова Федерації профспілкових організацій в Чернігівській області Ігор Москаленко та начальник управління Держпраці в Чернігівській області Сергій Дорошенко.

Учасникам змагань було виголошено привітання в. о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова.

Право підняти Державний Прапор України надали призерці фінальних змагань з бомбаскету VІ всеукраїнської спартакіади «Сила духу» Надії Христюк.

А далі на змаганнях, до яких долучилося 122 учасники з усієї області, завирувала боротьба, що не залишила нікого байдужим.

Було розіграно 51 комплект нагород. Перемогу святкували:
- армспорт: до 80 кг – Володимир Лисенко (м. Городня), до 90 кг – Андрій Колпаков (м. Чернігів), понад 90 кг – Сергій Воробей (м. Сновськ);
- гирьовий спорт: до 80 кг – Сергій Колоток (с. Феськівка), до 90 кг –Микола Журавель (м. Батурин), понад 90 кг – Олександр Масіч (смт Сосниця);
- бомбаскет: Надія Христюк (м. Чернігів), Микола Ткаченко (м. Чернігів) та Володимир Манірко (м. Борзна);
- дартс: Людмила Марукова (м. Чернігів), Микола Будько (м. Прилуки) й Олександр Масіч (смт Сосниця);
- настільний теніс: Вікторія Сак (м. Прилуки) та Володимир Осипець (м. Мена);
- шахи: Володимир Гончар (смт Козелець).

Переможених на змаганнях не було, бо вони примножили силу духу кожного з учасників.

Атмосфера змагань була напрочуд дружньою, товариською, сповненою жартів та усмішок. Переможці обласних відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях VІІ всеукраїнської спартакіади «Сила духу» у вересні 2019 року в Ужгороді.

Учасники висловили щиру вдячність управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за чудову організацію змагань.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21