Хто, що, де та як будує і будуватиме в Чернігові?

2020-01-23 09:02

Про деякі підсумки року минулого та найближчі плани щодо будівництва розповідає директор ТОВ «Житлобудсервіс» Олена ПУЗАН

Cьогодні ми будуємо лише в Чернігові. Зокрема, це великий житловий комплекс по вул. Жабинського, 2в, який почали в квітні 2018 р. Торік ввели в експлуатацію першу чергу – три під’їзди, 8 тис. квадратних метрів. Близько 95% квартир вже продані, документи на нових власників оформлені. Наступна черга – ще три під’їзди, які плануємо ввести в експлуатацію в середині чи наприкінці 2020-го. Якщо говорити про готовність цього об’єкта, то ми могли би його здати в найближчі 2-3 місяці, але виникли деякі «але», пов’язані з самою процедурою отримання декларації про готовність. Це завжди було доволі складно, а зараз стало ще складніше. Тож у наших найближчих планах – продовжувати будівництво по вул. Жабинського. Третя та четверта черги – це ще 4 під’їзди, які ми запланували ввести в експлуатацію на початку 2021 року. Цей об’єкт знаходиться поруч з обласною митницею.

А що в подальших планах? 

Нещодавно ми отримали дозвіл на будівництво за адресою Лісова, 42. Це масштабний об’єкт на 80 тис. кв. метрів, де буде житло та комерційна нерухомість. Як дозволять погодні умови, почнемо зводити фундамент. Йдеться про ділянку в мікрорайоні «Царського села» (як повертати з Київської в напрямку р. Стрижень, де колись діяла база ПМК 59). Ми викупили цю територію – 3,6 га ще років п’ять тому, весь цей час тривав підготовчий процес, затверджувався проєкт. Нарешті ми готові будувати. Це не центр, але й не околиця. І якщо враховувати, що поруч річка, ліс, то місце привабливе. Я хочу, аби це був закритий житловий комплекс. Там будуть і панорамні квартири доволі великої площі, ми розташували їх на верхніх поверхах, і однокімнатні, тому що вони найбільш затребувані. Проєкт передбачає побудову комерційних приміщень: магазини, салони, дитячі центри тощо, а на території буде паркінг. 

Які ж родзинки об’єктів від «Житлобудсервіс»?

Ми будуємо з силікатної цегли, об’єкти матимуть зовнішнє утеплення. Щодо опалення, то це індивідуальна система. Єдине, що на Лісовій, 42, ми вперше застосовуємо колективну систему видалення продуктів згорання газу. Час і екологія диктують саме такі умови. Але наша головна родзинка – співвідношення вартості та якості. Якщо проаналізувати ситуацію в місті, у нас доволі прийнятна цінова політика , тому нерухомість добре продається. Зокрема, на Жабинського, вартість квадратного метру в однокімнатній квартирі становить 13 тис. грн., і чим більша площа, тим менша вартість квадратного метру. Коли триває робота над проєктом, звісно, хочеться запроєктувати  побільше однокімнатних квартир, адже вони краще продаються, але ми намагаємося зберігати оптимальний баланс. Значну кількість наших квартир продають агенції нерухомості, самі ми дуже рідко даємо рекламу, тому що найбільше спрацьовує «сарафанне радіо». Переконалися, що жителі міста довіряють саме місцевим забудовникам. Їх не так багато, і вони на цьому ринку не один  рік. Зокрема, «Житлобудсервіс» утворився 25 років тому. Так що прізвище Пузан, можна сказати, – це вже гарантія надійності.

Інформацію про об’єкти, що зводить у Чернігові компанія «ОсноваБуд-7», ми знайшли її на офіційному сайті. Наразі про об’єкти цього підприємства.

ЖК КиївSKY

Багатоповерхівка по вул. Київській належить до класу нерухомості «преміум» (щоправда, технологія будівництва, як зазначено на сайті – монолітно-каркасна). Введення  в  експлуатацію заплановане на четвертий квартал 2020 року. Автори проєкту  передбачають, що кожен власник квартири зможе реалізувати свій індивідуальний план кожної квартири та розподілити її на декілька зон: господарську та гостьову. Велика увага приділена матеріалам, оздобленню, комфорту та зручності. Зокрема, хол буде вимощений мармуром, на першому поверсі розміститься охорона й буде організоване цілодобове відеоспостереження. У житловому комплексі КиївSKY передбачений підземний паркінг та гостьова стоянка для автомобілів.

ЖК Олександрівський

Це наймасштабніший проєкт забудови нового мікрорайону від цієї компанії. Перша новобудова житлового комплексу класу нерухомості «комфорт» по вул. Кільцева, 14-а, буде введена в експлуатацію найближчим часом. Наступна черга готується до здачі в другому кварталі 2020-го.

Одна з переваг ЖК «Олександрівський» – індивідуальне опалення. Відповідно до сучасних стандартів, в квартирах будуть встановлені батареї з регуляторами тепла, що допоможе самостійно підтримувати комфортний температурний режим. А двоконтурний котел дозволить безперебійно користуватися гарячою водою. Для підвищення енергоефективності на цегляних будинках буде встановлено систему зовнішнього утеплення фасаду.

Генплан житлового комплексу «Олександрівський» передбачає й власні об’єкти інфраструктури: лаунж-зону, дитячі майданчики, дитячий садок, вело- та бігові доріжки, автомобільну стоянку, а також  елементи  благоустрою в стилі модерн.

ЖК Шевченківський

Цей житловий комплекс еліт-класу дуже вдало розташований (вул.Шевченка, 114) біля міського парку культури та відпочинку поруч з головними транспортними артеріями нашого міста. Перша черга об’єкту вже введена в експлуатацію, наступна має бути завершена до кінця 2020 року. 

Головна перевага тут – індивідуальне опалення, що дозволить економно використовувати теплоенергію та зберігати  кошти. Відповідно до діючих стандартів квартири оснащені надійними котлами та батареями з регуляторами тепла. Додаткові бонуси для майбутніх власників – просторий підземний паркінг та прибудинкова територія з сучасним дитячим майданчиком та зоною для відпочинку.

ЖК на Масанах

Абсолютно новий житловий комплекс комфорт-класу зводиться вже впродовж чотирьох років. Частина із запроєктованих цегляних будинків завершена та заселена. Наразі в активній фазі будівництва будинки № 9, 19, секції 10/3 та 10/4. Введення в експлуатацію заплановане на другий квартал 2020-го.

Особлива увага тут приділяється теплозбереженню, використовуються сучасні теплозберігаючі матеріали та технології. Кожна квартира підготовлена до ремонту: стіни поштукатурені, зроблена стяжка на підлозі, встановлені якісні вікна та надійні металеві двері. Для економії вартості комунальних послуг і зручності жителів у кожній квартирі встановлені індивідуальні паливні котли і сучасні радіатори.

І, що також  важливо, на всі квартири в цьому житловому комплексі діє розстрочка від забудовника, а також є можливість отримати кредит на придбання квартири в одному з банків – партнерів компанії-забудовника.

На цьому інформація про те, що будується нині в Чернігові, не вичерпується. Цю тему ми плануємо продовжити в одному з наступних номерів.

Підготувала Вікторія СИДОРОВА
Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13