Стартує конкурс інвестиційних проєктів та програм, що можуть реалізуватися за кошти ДФРР 2021 року

2020-01-17 11:44

Таке рішення на своєму засіданні ухвалила регіональна конкурсна комісія з попереднього відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку. Обласну раду в зазначеній комісії представляють заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутати Дмитро Іванов та Надія Міклухо-Маклай. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко.

Як наголосила директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олександра Хомик, термін для подачі пропозицій визначений законодавством: початок — не пізніше 15 січня, а завершення — до 1 березня 2020 року. Тому члени комісії проголосували і встановили, що конкурс проєктів та програм триватиме з 14 січня до 28 лютого поточного року включно. Оголошення про це буде офіційно оприлюднено та розіслано усім можливим учасникам.

У ході обговорення порушеного питання члени комісії наголошували, що при попередньому відборі проєктів особливо важливими будуть кілька факторів. З-поміж них — наявність співфінансування з місцевого бюджету на рівні, не меншому ніж 10%, спроможність громади утримувати об’єкти, чи продовжувати програми у майбутньому, комплексний підхід, спрямований на розвиток та поліпшення соціально-економічної ситуації в регіоні.

Тривалість проєкту має становити від одного до трьох років. Кошторис, якщо він стосується будівництва, — не менше п’яти мільйонів гривень, у інших випадках — понад мільйон.

Пропоновані проєкти повині відповідати технічним завданням, визначеним за пріоритетами Стратегії сталого розвитку Чернігівської області. Крім того, це можуть бути програми міжмуніципального співробітництва та розвитку ОТГ.

Щоб ці проєкти були якісно і вчасно підготовлені, у Департаменті економіки ОДА запланували провести відповідне навчання фахівців з ОТГ, райдержадміністрацій, інших зацікавлених органів та установ.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37