Вони такі, якими їх робимо ми

2019-12-30 12:00

Дуся шукає родину

«Деснянська правда» продовжує проєкт, котрий ми запланували разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівниця Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею ТОВ «ПК Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак. Проєкт крокує Черніговом і далі.

Нагадуємо, що на всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі бажають допомогти тваринам, що потрапили в біду, в Центрі очікують екскурсія, розмова із зооволонтерами та фотосесія із чотирилапими вихованцями. А фотографію із собакою чи котиком буде опубліковано на сторінках «Деснянської правди». 

Цього разу до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» завітали відома чернігівська дизайнерка Олена Хрустицька та її восьмирічний син Ілля. На світлині вони разом із собачкою Дусею. Ця симпатична, добра і мила тваринка шукає собі господарів.

– Ілля дуже давно хоче собаку. Він мріє любити її, доглядати за нею. Хоче, щоби тварина стала його другом. Але можливості завести домашнього улюбленця у нас, на жаль, немає. Ми приїхали до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» для того, щоб Ілля міг виявити свою любов до тварин, турботу про них. Аби він розумів, що будь-яка домашня тварина – це велика відповідальність. Хотілося, щоб син усвідомив, як домашні улюбленці опиняються на вулиці, як вони потрапляють у подібні центри. І щоб у нього було співчуття до чотирилапих безхатьків. А головне – щоб син зрозумів, чи готовий він узяти на себе таку відповідальність. Неважливо, купиш ти собаку чи візьмеш її з притулку. Головне, щоб ти був готовим до того, що тварина потребуватиме твоєї уваги, любові, часу, витрат. Ми з Іллею вирішили навідуватися до чотирилапих вихованців центру, щоб син міг піклуватися про тварин і був готовий пожертвувати заради них своїм часом, кишеньковими грішми. Крім того – Ілля боїться собак. Але вірить: якщо у нього буде власна тварина, він її не боятиметься. Я хотіла, щоб у сина зник цей страх. І щоб між ним та чотирилапими вихованцями притулку був якийсь зв’язок. Ми привезли собакам їхні улюблені смаколики. І після першої зустрічі у сина з’явилося бажання приїхати до центру ще раз, – поділилася Олена Хрустицька.  

А «Деснянська правда» очікує на нових учасників проєкту!

Валентина Науменко
P.S. Купуйте сувеніри у ветеринарно-стерилізаційному центрі та допомагайте тваринам.

 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55