Вони такі, якими їх робимо ми

2019-12-30 12:00

Дуся шукає родину

«Деснянська правда» продовжує проєкт, котрий ми запланували разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівниця Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею ТОВ «ПК Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак. Проєкт крокує Черніговом і далі.

Нагадуємо, що на всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі бажають допомогти тваринам, що потрапили в біду, в Центрі очікують екскурсія, розмова із зооволонтерами та фотосесія із чотирилапими вихованцями. А фотографію із собакою чи котиком буде опубліковано на сторінках «Деснянської правди». 

Цього разу до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» завітали відома чернігівська дизайнерка Олена Хрустицька та її восьмирічний син Ілля. На світлині вони разом із собачкою Дусею. Ця симпатична, добра і мила тваринка шукає собі господарів.

– Ілля дуже давно хоче собаку. Він мріє любити її, доглядати за нею. Хоче, щоби тварина стала його другом. Але можливості завести домашнього улюбленця у нас, на жаль, немає. Ми приїхали до ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» для того, щоб Ілля міг виявити свою любов до тварин, турботу про них. Аби він розумів, що будь-яка домашня тварина – це велика відповідальність. Хотілося, щоб син усвідомив, як домашні улюбленці опиняються на вулиці, як вони потрапляють у подібні центри. І щоб у нього було співчуття до чотирилапих безхатьків. А головне – щоб син зрозумів, чи готовий він узяти на себе таку відповідальність. Неважливо, купиш ти собаку чи візьмеш її з притулку. Головне, щоб ти був готовим до того, що тварина потребуватиме твоєї уваги, любові, часу, витрат. Ми з Іллею вирішили навідуватися до чотирилапих вихованців центру, щоб син міг піклуватися про тварин і був готовий пожертвувати заради них своїм часом, кишеньковими грішми. Крім того – Ілля боїться собак. Але вірить: якщо у нього буде власна тварина, він її не боятиметься. Я хотіла, щоб у сина зник цей страх. І щоб між ним та чотирилапими вихованцями притулку був якийсь зв’язок. Ми привезли собакам їхні улюблені смаколики. І після першої зустрічі у сина з’явилося бажання приїхати до центру ще раз, – поділилася Олена Хрустицька.  

А «Деснянська правда» очікує на нових учасників проєкту!

Валентина Науменко
P.S. Купуйте сувеніри у ветеринарно-стерилізаційному центрі та допомагайте тваринам.

 

Інші новини:


Про добрий слід в історії – прадавній і сучасний

У центрі Вороньків мешканців та гостей села зустрічає храм УПЦ. Отець Мирослав (Партатус), настоятель Покровської церкви у Вороньках, тут із 2004 року.

2021-08-02 10:36