Чернігів у каталозі

2019-12-29 06:05

Напередодні католицького Різдва, 24 грудня, в Туристично-інформаційному центрі презентували Каталог туристичних об’єктів Чернігова

Як розповіла заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міськради Катерина Литвин, метою проєкту було створення єдиної довідкової платформи, яка б охоп­лювала весь спектр закладів проживання, харчування та культурного дозвілля обласного центру. 

Загалом, за даними ТІЦ, у Чернігові працюють 179 закладів харчування, 8 – проживання та 17 закладів культури, однак до каталогу увійшло лише 66 закладів харчування, 8 – проживання та 16 – культури. 

– Ми хотіли показати, що в нашому місті велика кількість кафе, вони різноманітні. Але, на жаль, сьогодні більшість кафе не заповнило заявку: до нашого каталогу потрапило лише 66 подібних закладів, – зазначила Катерина Литвин. 

Інформацію в анкети вносили волонтери-студенти Національного університету «Чернігівська політехніка», яким під час презентації за активну роботу були вручені сертифікати. Втім, як з’ясувалося, робота волонтерів не була легкою. Адже багато закладів не бачили потреби в тому, щоб інформацію про них безкоштовно внесли до каталогу, та не завжди радо зустрічали студентів… 

Упорядники спробували врахувати різноманітні потреби й задовольнити інформаційний запит як чернігівців, так і туристів (з України та іноземців). Стандартна інформація про заклади харчування містить середній чек, мови, якими доступне меню, місце розташування, коронні страви, можливості особливого меню (наприклад, для вегетаріанців) та інше. На сторінках про готелі чи заклади культури додаються відповідно, інформація про вартість середнього номера та кількість номерів у закладі проживання чи про кращі вистави в театрах. 

– У нас вийшов не такий великий каталог туристичних об’єктів, про який ми мріяли. Хоча зараз, коли почали розсилати анонси презентації, заклади харчування їдуть до нас самі: «Ми ж хочемо потрапити до вашого каталогу», – підсумувала Катерина Литвин. 

У січні 2020 року каталог має з’явитися на сайті ТІЦ: chernihivregion.travel. Паперовий варіант обіцяють надрукувати ближче до початку нового туристичного сезону. 

Сергій КАРАСЬ
Фото автора
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21