У новий рік – з новими планами та мріями

2019-12-29 05:24

Презентація бізнесу, який очолюють жінки, – добра традиція громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини», котру очолює Ірина Дорожкіна. Минулого тижня колежанки завітали до офісу чернігівського видавництва «КМ Медіа» (КМ – це Країна мрій), де заступницею директора працює Лариса Почечун, а головною редакторкою – Тетяна Роєва (мама пані Лариси). Так-так, це бізнес сімейний, інноваційний, інтелектуальний, технологічний, адже йдеться про створення «живих» навчальних посібників для школярів. 

«КМ Медіа» – напевно, єдине в Україні видавництво, що використовує IT-технології та створює мультимедійний дидактичний матеріал. Віднедавна – і для НУШ – Нової української школи. А у планах колективу – охопити увагою дошкільнят і старшокласників. Тож знайомство з творчим доробком цього видавництва було дуже інформативно насиченим, цікавим та корисним! 

Оскільки ця зустріч для членкинь «Спілки жінок Чернігівщини» й ГО «Спілка жінок Чернігова» була останньою у 2019 році, вона була одночасно і підсумковою, і святковою. Елегантно вбрані жінки вітали одна одну з прийдешніми святами, спілкувалися за келихом шампанського, обмінювалися контактами, фотографувалися біля ялинки, дякували за сюрпризи, які підготували для них організатори зустрічі. Це були символічні брендовані подарунки, а також яскраві музичні й танцювальні номери. 

Після знайомства з Тетяною Роєвою та Ларисою Почечун взяла слово Ірина Дорожкіна. Ірина Василівна коротенько розповіла, яким був цей рік для Спілки жінок Чернігівщини. Зокрема, вже багато часу Спілка є ініціатором проведення важливого для вшанування жінок-лідерок конкурсу «Жінка року», акції «16 днів проти насильства», виставки-ярмарку «Що може жінка» (зазвичай – на початку березня). Один із потужних заходів, що проводить спілка, – щорічний Форум ділових і творчих жінок (до Дня підприємця). 

За словами Ірини Дорожкіної, в нашій області триває проєкт «Успішна жінка – успішна громада». Його мета – створення активних жіночих організацій в ОТГ. На презентацію бізнесу «КМ Медіа» в Чернігові були запрошені жінки-лідерки з громад. Приїхали деякі голови, секретарі, а також керівниці відділів культури, освіти тощо. За відгуками, вони були вражені та щиро зацікавилися як роботою Спілки жінок, так і освітніми продуктами «КМ Медіа». А дехто похвалився, що в деяких класах у школах громади вже використовують мультимедійні дидактичні матеріали чернігівських розробників. 

Виступ головної редакторки видавництва Тетяни Роєвої був емоційним та артистичним. Відчувалося, що про справу свого життя жінка розповідає з величезною гордістю і любов’ю. «Вже 6 років ми друкуємо книги з QR-кодами. До видання додаємо мультимедійне наповнення. Це дуже зручно для вчителя! Він може більше уваги приділити учням і не шукати якісь тематичні сюжети на просторах Інтернету. Для молодшої школи відео тривають буквально 30-40 секунд, а для середньої ланки – кілька хвилин. І це не хаотичні добірки, а комплексне, системне, методично продумане рішення. До речі, у нас є багато сюжетів про Чернігів, Чернігівщину, наші місцеві підприємства. Дуже важливо, що ми маємо єдиний в Україні «грифований» українськомовний контент, який повністю відповідає Державному стандарту початкової освіти й типовим програмам».

Святково-підсумкову зустріч відвідала також секретарка Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова. Вона щойно повернулася з потужного представницького столичного форуму, який був присвячений гендерній проблематиці. Пані Наталя поділилася враженнями про виступи  деяких експертів та експерток. «Жіноча солідарність надихає! Разом до нових звершень та успіхів!» – згодом написала Наталія Хольченкова на своїй сторінці у ФБ. 

Вікторія СИДОРОВА
Фото надані «КМ Медіа»

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21