Кращі у кросфіті

2019-12-21 10:36

Минулого тижня у чернігівському спортклубі «X-Line» відбувся традиційний турнір «Sokolov XL Competition».

– Цей турнір – щорічний. І останні два роки ми проводимо його на честь нашого покійного друга, мецената Олега Соколова, якій багато допомагав спортсменам у Чернігові. Олег був одним із перших учасників цього турніру в Чернігові, тому ми з його близькими вирішили дати цьому змаганню ім’я Олега, – розповів директор мережі клубів «X-Line» Юрій Рудич. – Ми не ділимо учасників на категорії професіоналів та аматорів: тут можуть реалізуватися люди будь-якої спортивної підготовки. 

Загалом у змаганнях із кросфіту (якщо хтось із читачів не знає, це комплекс вправ, до якого входять елементи важкої атлетики, спортивної гімнастики, гирьового спорту й навіть плавання) взяло участь 9 дівчат і 20 хлопців. 

– Кросфіт включає в себе багато фізичних дисциплін. Сьогодні у нас будуть три комплекси для атлетів. Вони всі включатимуть абсолютно різні вправи. Це допоможе нам виявити найбільш фізично підготовлених чернігівців. Цей чемпіонат – клубний, ми проводимо його лише для атлетів нашого клубу. Є кілька атлетів, які мешкають у Києві та Славутичі, але вони народилися в Чернігові, тому ми вважаємо їх своїми, – зауважив головний суддя змагань Юрій Коновал.

На брифінгу перед початком змагань спортсменам та глядачам розповіли, з чого саме складатимуться комплекси. Наприклад, у першому з них, з якого почався турнір серед жінок, учасниці спочатку крутили байк, потім підіймали штанги, після цього, висячи на турніку, мали доторкнутися ногами до балки, за яку трималися руками, а відтак – повторити все спочатку. 

– Бажаю глядачам отримати позитивні емоції! – звернувся на відкритті змагань до вболівальників депутат міськради Чернігова Вячеслав Летута

У непростій боротьбі серед жінок «бронзу» завоювала Оксана Мальчик, «срібло» – Аріна Бурба, а перемогла Вікторія Савенко

Серед чоловіків «золото» виборов Віталій Сабуренков, на 2-му місці – Володимир Томілін, а замкнув призову трійку Андрій Мисник

Поки майстри кросфіту змагалися в Чернігові, у столиці в рамках Першої ліги чемпіонату країни з баскетболу БК «Чернігів» змагався з командою «КСЛІ-Київ-Баскет-2». І, на жаль, ці матчі чернігівський спорт не може занести собі до активу: команда з Сіверщини двічі поступилася – 64:108 та 46:107 – і тепер удома 21 та 22 грудня має зіграти з «Коростенем». 

Сергій Карась
Фото надано клубом «X-Line»

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53