Брендові прикраси Валерії Гуземи носять Кім Кетрол, Маша Єфросиніна і Катерина Кухар…

2019-12-21 10:08

Бренду Guzema Fine Jewelry тільки 4 роки, а його засновницю Валерію Гузему вже знає вся Україна, її прикраси носять не тільки українські зірки шоу-бізнесу, а й світові селебриті – наприклад, Кім Кетрол (виконавиця ролі Саманти в культовому серіалі «Секс і місто»). Команда Guzema Fine Jewelry отримала премію в номінації «Кращий стартап» від Elle Style Awards у 2017 році. 2018 року бренд номінувався як «Кращий бренд аксесуарів» на премії «Best Fashion Awards». Також бренд отримав премію як «FASHION-КОЛАБОРАЦІЯ» від Elle Style Awards у 2019-му.

Бізнес-леді з Чернігова завдяки заходу «Від мрії до успіху», організованому Чернігівською ТПП в ресторані «Хряк», мали можливість поговорити з Валерією, відчути айдентику бренду, послухати її історію успіху та отримати мотивацію розвиватися, досягати успіхів і користуватися підказками й лайфхаками Валерії.

Перше, що дивує та вражає водночас, – відкритість і дивовижна чарівність Валерії. Послухавши її та поспілкувавшись, розумієш, що ці прикраси прості, витончені й милі, як і їх засновниця. Звичайно ж, за цією легкістю, простотою – виснажлива праця, нерви, злети й падіння...

Історія створення бренду почалася з мрії працювати на себе. Успішна журналістка, телеведуча, Валерія Гузема вирішила одного дня відкрити свою справу, і з того часу почалося зовсім інше життя, водночас приємне й нелегке. 

Валерія відома своїми колабораціями із зірками шоубізнесу – Монатіком, Машею Єфросиніною, Катериною Кухар… За 4 роки Валерія розробила й випустила близько 25 колекцій! Це робота нон-стоп. Кожен виріб Валерія ретельно продумує, після випуску тестує на собі – щодня, кілька тижнів поспіль, у своїх виробах власниця робить усі щоденні справи – готує, купається в басейні, їздить за кермом, працює. Завдяки такому тестуванню вона завжди впевнена в якості виробів.

А ще у Валерії весь час є бажання допомагати іншим, іще з дитинства. До речі, народилася й виросла вона в нашому рідному Чернігові, закінчила загальноосвітню школу №1, тому Чернігів займає особливе місце в  серці Валерії. Завдяки бажанню робити світ кращим вона разом із телеведучою Машею Єфросиніною створила проєкт «Charity chain».

Charity Chain – це благодійна прикраса зі змістом, усі виручені кошти з якої ідуть на порятунок дитячих сердець. На рахунок фонду «Твоя опора» вже переказано 3 069 900 грн та прооперовано 51 дитину. На кольє викарбовано п’ять  важливих слів: «Love», «Believe», «Pray», «Share», «Help», про значення яких має пам’ятати кожен із нас. Валерія впевнена, що творити добро легко, треба лише бажання і віра.

Після такого яскравого й позитивного виступу підприємниці мали можливість особисто поспілкуватися з Валерією, поставити запитання, отримати дружню пораду та щирі обійми.

Додатковим подарунком цього дня був астрологічний прогноз на 2020 рік від відомого астролога Ірини Калиновської. Завдяки її порадам ми зможемо спланувати ключові бізнес-події року Білого Металевого Пацюка, звернемо увагу на сприятливі дати для започаткування проєктів, вирішення фінансових питань. Наступний рік буде непростим, але  успішним для тих, хто наполегливо та вперто працюватиме, не зважаючи на труднощі й факапи. Тож не забудьте в період з 12 по 26 грудня влаштувати генеральне прибирання й позбавитися від усього зайвого, а 10 січня, в день місячного затемнення, загадати бажання та написати плани про своє особисте й духовне зростання, красу, сім’ю та кохання. І хай рік прийдешній буде добрим для всіх нас і України.

Варвара КОРОП
Фото Чернігівської ТПП

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21