«Країна мрій» і «Деснянська правда» ініціюють добрі справи

2019-12-20 11:39

«Творімо добро разом!» – другий благодійний аукціон під такою назвою відбувся в Чернігові. Його організувало чернігівське видавництво «Країна мрій» «КМ Медіа» за підтримки громадських організацій «Спілка жінок Чернігівщини» та «Центр освітніх реформ «Наші діти», а головним інформаційним спонсором стала газета «Деснянська правда».

Світський захід відбувся 12 грудня в Галаганівській залі Чернігівського обласного художнього музею й був присвячений віковим традиціям благодійності, символом і покровителем яких є Святий Миколай. За словами організаторів, кошти, отримані від продажу лотів, підуть на допомогу діткам, які перебувають у школі-інтернаті в Черешеньках, а також маленьким пацієнтам Чернігівського обласного тубдиспансеру.

– Під час першого аукціону, що відбувся цього року напередодні Дня захисту дітей, ми збирали гроші на комп’ютерну техніку для дитячої обласної лікарні, – розповіла заступниця директора видавництва «Країна мрій» Лариса Почечун. – Тоді купили три ноутбуки й телевізор, установили на комп’ютери наші навчальні програми, ліцензовані Міністерством освіти. Таким чином, під час лікування учні мають можливість продовжувати навчання. Цього разу хочемо допомогти дитячому інтернату в Черешеньках та діткам, які хворіють на туберкульоз і перебувають в обласному тубдиспансері. Термін лікування у цих дітей доволі тривалий – від 3 до 8 місяців, ми плануємо купити і для них технічне обладнання. І там, і там установимо наше програмне забезпечення. 

Головна особливість аукціону, що проводить видавництво «Країна мрій», – долучитися до добрих справ може практично кожен. Хтось може надати цікавий лот, інший – прийти й купити його, третій – поширити цю інформацію в соціальних мережах і серед друзів, допомогти як волонтер під час заходу чи виступити з яскравим концертним номером. У результаті організатори зібрали 44 оригінальні лоти. На заклик «Творімо добро разом!» відгукнулися місцеві підприємці, діячі культури й мистецтв, громадські активісти, майстри та майстрині, ресторатори й виробники.

– Ми планували, що представимо на аукціоні 25 лотів, але буквально в останні дні перед подією нам почали активно телефонувати небайдужі чернігівці та пропонувати свої лоти, – продовжує розповідь Лариса Почечун. – У результаті ми пропонуємо чимало цікавинок. Це, зокрема, вечеря від ресторану «Хряк», сукня для урочистої події від дизайнерки Юлії Лобачової, власниці бренду «Ricca Sposa», шапочка відомого спортсмена-чемпіона, почесного громадянина Чернігівської області Андрія Дериземлі, футбольний м’яч із автографами футболістів української збірної та їхніх тренерів, який нам надав підприємець і меценат Валерій Куліч.

До речі, саме цей лот від Валерія Куліча був проданий за найвищу ціну – 5000 гривень. А перший лот – екосумку, створену ручками особливих дітей, яку надала директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 Регіна Гусак, – придбала секретарка Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова. Ще перед початком торгівлі вона подякувала всім присутнім за небайдужість і підтримку традицій благодійництва, а також передала вітання від Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Серед інших лотів, які привертали увагу, був набір м’яких іграшок «Овечки», що передав президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов. VIР-запрошення на 4 особи до театру-кафе «Плюс» на акторський капусник

«Краплини зимового фрешу» надав актор та режисер Чернігівського обласного молодіжного театру Євгеній Сидоренко. Боротьба велася й за різдвяний вінок, прикраси та ляльки ручної роботи, торти і пряники, картини та сертифікати на послуги тощо. Лотом від «Деснянської правди» стало інтерв’ю для першої сторінки нашого видання. Його придбав один із народних депутатів, тож незабаром чекайте на цю зустріч!

Оплату за ці лоти можна було внести готівкою чи здійснити безготівково, для цього у приміщенні чергував співробітник одного з банків, що підтримав цю благодійну акцію. Упродовж усього вечора святковий настрій учасникам заходу дарували місцеві зірки – й відомі, як, скажімо, соліст обласного філармонійного центру, переможець і лауреат міжнародних конкурсів Сергій Сулімовський, і ті, що роблять лише перші кроки на велику сцену.

Коли спеціальна комісія підрахувала виручені кошти, з’ясувалося, що загалом зібрано аж 44 тисячі гривень. Прекрасний результат! А ще гостям вечора, за відгуками, дуже сподобалися атмосфера аукціону, гостинність організаторів, неформальне спілкування перед початком заходу. Все було по-сімейному щиро, душевно, тепло, красиво. Тож подібним благодійним заходам у Чернігові бути, а традиціям благодійності й меценатства – продовжуватися та міцніти!

Вікторія КУДІНА
Фото з Facebook

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21