«Театральна пригода» – до Святого Миколая

2019-12-13 10:12

Яким дивом Буратіно до Святого Миколая? А в театрі можливо все. Якщо ця вистава, традиційно вже для Молодіжного, приурочується до Святого Миколая – свята, яке так люблять діти – за смаколики та дива й сюрпризи. Отож герої прем’єрної «Театральної пригоди» – з 13 по 20 грудня на сцені Молодіжного.

Головну роль грає старшокласник Герман Посполітак, як і у виставі минулого року. Зазначу: хлопець дуже сподобався глядачам. А нині він – Буратіно. Так дражнять його однокласники. «Чому?» – допитується хлопчак у тата. А той відповідає: «Бо ти добрий, довірливий і наївний».

Ідея «Золотого ключика» літала в театральному просторі вже давно Але пазли склалися саме тепер. Київська художниця Людмила Ковальчук намалювала ескізи. А завліт Алла Пушкіна традиційно вже взялася за виставу. Вона усміхається і каже: «Я пишу й бачу все дійство. І наших акторів у ньому...»

Отож Святого Миколая грають Роман Покровський і Борис Седякін. Юлія Матросова, окрім того, що вона Тітонька Тортіла, – Театральна Примара. Саме вона дає головному героєві контрамарку і магнітну карту (замість ключика) від чарівних дверей. Тато Карло й Кирило Багратіонович, керівник театрального гуртка, – Микола Пономаренко. Народний цілитель Дуремаренко – Руслан Бугай, актор-трагік Базікало – Володимир Сурай, а колишня актриса Аліса – Тетяна Салдецька. Мальвіна – Катя Широкорад, П’єро – Дмитро Грищенко, Арлекін – Олександр Коваленко. На сцені задіяні й ляльки.

Що зворушливо – вистава присвячена незабутньому директорові й художньому керівникові театру Геннадію Касьянову. Остання пісня і текст повторюють слова Геннадія Сергійовича про те, що щастя – це коли все близько, все поруч і є свій театр. Бо у виставі за потаємними дверми відкривається справжній театр, у якому актори не гратимуть, а житимуть….

Алла Пушкіна, котра є й авторкою текстів пісень, дуже вдячна композиторці Світлані Беспалій. За чудову музику!

І ще одне. Квитки продали ще до того, як інсценівка була написана! Хоча вистава йде тричі на день!

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13