Відчувай, надихай, мрій!

2019-12-13 09:10

Виглядати вишукано, витончено й неповторно. Бути в гармонії з собою і світом. Ділитися з іншими ніжністю, турботою та любов’ю. І при цьому залишатися сильною духом, рішучою та наполегливою. Такою має бути кожна сучасна жінка.

Заступниця директора компанії «Альтеп-центр» Аліна Кунденко подарувала працівницям свого підприємства справжнє незабутнє свято. Разом із чернігівською дизайнеркою Оленою Хрустицькою вони підготували спільний проєкт «Ти – жінка!» В рамках якого дівчатам «Альтеп-центру» створили неповторні жіночі образи, зробили гарні зачіски, професійний макіяж. І чарівні красуні у вишуканих ексклюзивних сукнях від Олени Хрустицької взяли участь у фотосесії та промозйомці.

Аліна Кунденко переконана: незалежно від сфери діяльності, жінка завжди повинна залишатися жінкою. «Ми хочемо звернути увагу всіх представниць чарівної статі на те, що вони можуть працювати педагогами, медиками або ж в індустрії, як наші дівчата, але при цьому бути жіночними. Наші жінки працюють на важкому виробництві, але вони не повинні забувати, що вони жінки. Красиві, чарівні, розкішні. У нас у компанії діє проєкт жіночого розвитку «Лілея». Тепер ми робимо перші кроки до запуску нового цікавого проєкту «Ти – жінка!» Це наша перша спроба з Оленою Хрустицькою поєднати індустрію та жіночність. Згодом хочемо розширити проєкт і вивести на рівень міста. У нас запитували: для кого він? Ми щось хочемо показати чоловікам? Ні. Ми хочемо показати жінкам, що вони можуть і повинні почуватися жінками. При цьому бути компетентними, професійними. Незалежно від того, працюєш ти за верстатом чи з паперами, ти повинна вміти й хотіти залишатися жінкою, – говорить Аліна Кунденко.

– До мене приходять гарні, успішні жінки. Іноді вони бувають стомленими, подумки десь у власних справах, вирішують якісь питання. Та коли жінка вдягає сукню, все змінюється. Її очі починають блищати, на обличчі з’являється усмішка. Хочеться, щоб жінки не забували робити собі сюрпризи. Це не обов’язково має бути сукня. Це може бути усамітнення за чашкою кави, прогулянка містом, улюблена книга. Цей проєкт направлений на те, щоби нагадати жінці: вона завжди повинна знаходити час на себе й на те, що вона любить. Ти – жінка! Знайди час на те, що тебе захоплює.

Жінка повинна жити в сьогоднішньому дні. Дарувати собі те, що надихає, збагачує внутрішній світ, – говорить Олена Хрустицька. 

Першими виявили бажання взяти участь у проєкті Наталія і Тетяна. Дівчата працюють у сфері виробництва опалювального обладнання. Та, незважаючи на свою складну нежіночу роботу, прагнуть понад усе залишатися жінками. Красивими, ніжними, жіночними. Наталія – технолог. Дівчина робить спеціальним програмним забезпеченням розкрій для верстатів плазмової різки з ЧПУ. Тетяна працює на виробництві у фінансовому відділі бухгалтером. Зізнаються: взяли участь у проєкті, аби показати, що жінка, яка працює на такому важкому виробництві, може бути різною. Дівчата поділилися своїми враженнями від участі у проєкті.

«У мене серйозна відповідальна робота. Я працюю з цифрами. Але, попри це, я хочу залишатися жінкою. Гарною, доглянутою, красиво вдягненою. І надихати інших бути такими ж», – каже Тетяна.

«Жінки в чоловічому колективі повинні надихати на роботу і себе, і чоловіків. У нас складне виробництво. Це робота, пов’язана з металом, де суворі умови праці. На мій погляд, із чоловіками працювати простіше. Однак ми не повинні забувати, що ми жінки. І за будь-яких обставин залишатися жіночними, ніжними, гарними», – поділилася Наталія.

Підготувала Валентина НАУМЕНКО
Фото Олі Florence

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42