Яніна Старікова та її СТО «Motor»

2019-12-10 10:29

Ця красива, чарівна жінка кинула виклик серйозному бізнесу. На перший погляд, зовсім не жіночій справі. Яніна СТАРІКОВА — відома успішна чернігівська бізнес-леді, власниця станції технічного обслуговування «Motor». В бізнесі Яніна кілька років і вже встигла стати професіоналом своєї справи, діловою, успішною бізнес-леді. Її СТО «Motor» успішно працює на теренах Чернігова та області. Обслуговує неймовірно велику кількість клієнтів. Серед яких — відомі бізнесмени, цілі парки автомобілів та звичайні чернігівці, які довіряють свої автівки надійному автосервісу. У вівторок, 3 грудня, відбулася презентація бізнесу Яніни Старікової та її СТО «Motor».

Яніна Старікова доклала багато зусиль для того, щоби створити власну справу. Ця жінка очолювала велику чернігівську компанію «Богдан-Авто Чернігів». Тож із автомобілем ця гарна тендітна пані на «ти».

У Яніни великий дружний колектив — спеціалісти різного профілю. Багато хто з цих людей були, так би мовити, першими цеглинками у становленні СТО. І пройшли з нею довгий складний шлях створення й відбудови сучасної та зручної станції технічного обслуговування. На СТО «Motor» автомобілі ремонтують якісно та швидко. Фахівці працюють на найновішому іноземному обладнанні, завдяки якому виконують складні технічні роботи. І саме це виділяє їх серед інших. Спектр послуг дуже широкий. Зокрема – заміна мастила в АКПП, зарядка АКБ, ТО та встановлення ГБО, тонування автомобіля, бронювання автомобіля антигравійною плівкою, регулювання фар, шиномонтаж та багато іншого унікального обслуговування. На автосервісі також можна придбати запчастини як для іномарок,  так і автомобілів вітчизняного виробництва.

Під час своєї презентації Яніна розповіла  про те, яка велика робота була зроблена нею та  творчою командою на шляху становлення СТО. В її колективі в основному працюють чоловіки. Але для Яніни це не проблема, бо вона фахівчиня з великої літери. Яніна Старікова добре розуміється на автомобілях  і має великий досвід керівництва. Тож для неї не проблема керувати такою «нежіночою» справою.

На презентацію завітали представниці Ліги ділових та професійних жінок України на чолі з головою Іриною Дорожкіною. Ділові жінки обмінялися контактами та враженнями від зустрічі й самого СТО «Motor», яке не схоже на інші автосервіси. Тут є окрема зала для автомобілів з новими прогресивними підйомниками, всією необхідною сучасною технікою для того, щоб діагностувати та ремонтувати машину. І зала очікування для клієнтів. Вражає її стильний сучасний інтер’єр в стилі лофт зі зручними красивими меблями. Кожен клієнт може смакувати кавою та дивитися, як ремонтується його автівка. Є робоча зона і зона відпочинку.

Смачний чай, запашна кава, фуршет… У неформальній розмові жінки обмінялися контактами та враженнями від заходу й самого СТО. І разом із тим поринули в казкову передноворічну атмосферу. Гості були задоволені, що відвідали чудову презентацію. У свою чергу Яніна також подякувала всім присутнім. А саме —  Чернігівській торгово-промисловій палаті, Ірині Дорожкіній та її Лізі ділових і професійних жінок України, «Деснянській правді» — стабільним партнерам та друзям. На заході було багато сучасних ділових жінок. Це й відома керівниця студії «РозУмка» Анна Пушкар, власниця мережі магазинів «Kristal» Світлана Пузан, власниця архітектурного бюро «Арді Ка» Оксана Козир. Саме «Арді Ка» будувала і надавала проектні послуги СТО «Motor», за що Яніна дуже їй вдячна.

Валентина НАУМЕНКО
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21