«Поштова ялинка» – в Чернігові

2019-12-09 10:12

1 грудня в центральному відділенні «Укрпошти» в Чернігові (будівля Головпоштамту) засяяли вогниками новорічні ялинки та запрацювали святкові «станції»: «Подаруй дитині свято», «Добро жменями»... В такий спосіб тут популяризують діяльність «Укрпошти» та запрошують чернігівців і гостей міста долучитися до благодійних справ. А саме: відправити посилку з книгами, сувенірами, солодощами або передплатити газети чи журнали для інтернатних закладів, дитячих установ, будинків сімейного типу чи багатодітних родин.

В ролі Зими, яка й відкрила головну поштову ялинку в Чернігові, виступила директорка установи Олена Дорошенко. Вона і є головною ініціаторкою проведення святкувань у такому форматі. «Цікаві заходи в центральному приміщенні «Укрпошти» в Чернігові триватимуть до 19 січня 2020 року, – розповіла пані Зима. – 19 грудня з 12.00 до 14.00 у нас працюватиме резиденція Святого Миколая. Тож приходьте разом із малечею! Крім того з 19 грудня до новорічних свят «на роботі» помічники Миколая, які прийматимуть листи від дорослих і малих».

За словами Олени Дорошенко, аби до вашої оселі завітав Святий Миколай від «Укрпошти», треба залишити лист із контактними номерами батьків у спеціальній поштовій скриньці. До речі, деякі подаруночки можна обрати саме на Головпоштамті. Це книги, журнали, листівки, а також вироби чернігівських майстрів і майстринь. Шукайте подаруночки на станції «Святкова резиденція».

Якщо ж ви особисто мрієте стати помічником Святого Миколая, можете відправити посилку чи передплатити дитячі журнали тим, хто цього потребує. Адреси можна уточнити у центральному відділенні «Укрпошти». «Колядки та щедрівки у нас лунатимуть ще не раз, проводитимуться майстер-класи, будемо залучати й майстрів із виробами ручної роботи, тому пропонуємо до нас завітати й подарувати собі свято!» – запрошує Олена Дорошенко.

Вікторія КУДІНА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13