Вражали сумського глядача

2019-12-03 09:57

Чергова зустріч із сумськими шанувальниками театру запам’ятається шевченківцям гарячим прийомом на початку вистави й бурхливими оваціями захоплених глядачів після її завершення.

І не дивно, адже чернігівці представляли новаційну виставу «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит, поставлену режисером, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, яка у 2018 році стала лауреатом Премії імені Леся Курбаса та переможцем у номінації «За найкращу драматичну виставу» Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА».

Після блискучого показу на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у березні та урочистого вручення в листопаді  2018 року Національної театральної Премії Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» вистава вирушила подорожувати театральними підмостками кращих українських театрів. Талановитій грі чернігівських артистів гаря-че аплодували глядачі Харкова й Полтави, Києва і Херсона, Дніпра та Одеси…

А в листопаді творчий склад Чернігівського театру мав можливість презентувати сумчанам цей креативний мистецький проєкт. І шевченківці не розчарували сумських глядачів.

Публіка віддячила акторам за неймовірно яскраві емоції бурхливими тривалими оплесками та запрошенням на наступні гастрольні вистави Чернігівського театру.

Раїса Міненко

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51