Юний чернігівець – переможець Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

2019-12-02 10:34

22 листопада в Олімпійському домі підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який щороку проводиться Національним олімпійським комітетом України.

Журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та фахівці, обирало кращі світлини у трьох категоріях учасників: фотографи-професіонали, фотографи-аматори й діти до 16 років. Загалом на конкурс надійшло близько 300 фоторобіт із різних куточків України, які відображали різноманітні події зі спортивного життя.

З-поміж багатьох гідних уваги світлин булообрано найяскравіші, на думку фахового журі, фото, де автори зуміли закарбувати і сповна передати яскраві відчуття й неповторні емоції спортсменів та любителів спорту, що переповнювали їх під час занять, боротьби за нагороди, у миті тріумфу або розпачу.

Переможцями та призерами конкурсу у відповідних категоріях стали представники 9 регіонів України.

Категорія «Фотографи-професіонали»

1 місце – Дмитро Скубіцький (Дніпропетровська обл.)
2 місце – Олег Дубина (Полтавська обл.)
3 місце – Сергій Гомон (Вінницька обл.)

Категорія «Фотографи-аматори»

1 місце – Анастасія Дмитренко (Львівська обл.)
2 місце – Віктор Флентін (Хмельницька обл.)
3 місце – Єлизавета Миколенко (Донецька обл.)

Категорія «Діти до 16 років»

1 місце – Микита Ігнатов (Чернігівська обл.)
2 місце – Катерина Волощук (Чернівецька обл.)
3 місце – Марко Заячук (Івано-Франківська обл.)

Офіційне нагородження лауреатів фотоконкурсу відбудеться в лютому 2020 року.

Фото надані Віктором Кошмалом

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42