Семирічний Міні Містер Юра Склярук отримав омріяну перемогу

2019-11-29 14:13

Юра Склярук навчається у другому класі у Трисвятськослобідській школі поблизу Чернігова. Попри те, що він тільки другокласник, день у Юри розписаний якщо не по хвилинах, то по годинах точно. Адже і хлопчик, і його батьки тут однодумці – в дитинстві марнувати час не варто. Бо знання та вміння за плечима не носити. Особливо коли займаєшся тим, що корисне та ще й подобається. Тим більше, все це знадобиться у майбутньому.

З вересня у хлопчика з’явилося нове захоплення.  Він став відвідувати відому дитячу модельну школу «DEFILE MODELS`CITY», якою керує відома в Чернігові (й не тільки!) Янітта Мушинська. Минуло небагато часу, а Юра Склярук уже став учасником Fashion show «Mini Miss & Mr. Celebrity 2019». І ось – чудовий фінал. Хлопчик на конкурсі, який, до речі, був ХІ конкурсом краси й таланту, став Міні Містером та отримав омріяну корону.

– Юра дуже завантажений. І не тільки шкільними уроками. У нього багато  позакласних занять. Плавання, англійська мова, секції боксу. А одного разу ми прийшли в Чернігівський міський палац культури на фотозйомку для Fashion Kids. Тоді ж познайомилися з  Яніттою Мушинською. Вона якраз набирала хлопчиків у дитячу модельну школу. Я спитала у Юри, чи не хотів би він спробувати. І син погодився. 

– Альоно, ви завжди цікавитеся  його думкою. Не наполягаєте?

– Так, син у нас, загалом, сам обирає, чим займатися. У загальноосвітній школі він почувається вільно й розкуто. Навчання дається легко, Юрочка гарно вчиться. Тому для нього школа — чудове місце і для спілкування з друзями.

– А які предмети для нього улюблені?

– Юра гарно знає англійську мову. Як кажуть, хапає на льоту.  Зрозуміло, що мову найкраще вивчати в дитинстві. Тому займається ще з репетитором. Також синові  подобається інформатика. А математику розв’язує, можна сказати, миттєво. Точні науки Юрі до вподоби.

– Ваш хлопчик упевнений у собі, на сцені це особливо було видно.

– Упевненість узагалі в його характері. Після першого заняття у школі моделей я спитала, як минув день. Син сказав, що дуже важко. Але йому сподобалося й він ходитиме далі. Юра взагалі не боїться труднощів. І має вміння їх долати… А потім почалася підготовка до конкурсу «Mini Miss & Mr. Celebrity 2019».  Це для нього вперше. І попри все, син вписався в цей божевільний ритм, коли щодня тренування тривали по чотири години. Образи також підбиралися довго й детально. Їздили по одяг до Києва. Костюм із фраком нам дуже сподобався. Фрак підганяли по розміру. 

– Вийшло стильно й гарно. Юра був гарним Містером у фраку. 

– Згодна. Маю сказати, що для хлопчика примірювання по кілька разів – не найкраща «розвага». Але Юра все витримав спокійно. Потім зачіски підбирали. Та син і тут вистояв. Я дивилася й раділа, як він упевнено рухається. Не тушується, не соромиться. Навпаки, захоплюється дійством. Адже Юра дуже чекав цього свята. І прагнув перемоги. Тому дуже радів нагородам у фіналі! Вважаю, він молодець. Я рада, що дитині було гарно. Ми з ним також дивилися, як казково виступали діти…

– До речі, не збираєтеся ходити на вокал чи танці?

– Нас навіть на балет запрошували. Але Юра обрав… ментальну арифметику. Сьогодні у нього перше заняття. Син сказав: «Я спробую». Він, до речі, дуже хотів навчитися плавати. І тепер ходить у басейн «Авангард» із великим задоволенням. Також – на бокс. Це спорт для сильних і сміливих. Та й у житті треба вміти себе захищати.

– Чим захоплюється Юра, коли є вільний час?

– Як усі діти –  комп’ютерними іграми. Ми не забороняємо, але це не у вільному доступі, коли захочеш. Адже в дитинстві треба багато встигнути, якщо хочеш потім бути успішним, освіченим, креативним у дорослому житті. Проте не можна забороняти повністю комп’ютерні розваги, аби дитина між однолітками не почувалася «білою вороною». Отож усі ми тримаємося в ритмі. Щоби син розвивався. День у нього розписаний по годинах. 

– Для цього треба, аби вся родина згуртувалася та працювала задля майбутнього дитини.

– У нас так і є. Я постійно займаюся сином. Відвожу на заняття. Тато теж допомагає. А моя мама – що б ми без неї робили? Вона завжди поруч. Завжди підставляє плече. І готова бавити  нашу доньку Юленьку, котрій рік і чотири місяці. До речі, Юру ми не балуємо. Навпаки, вчимо відповідальності. Виховуємо справжнього чоловіка.

– Вечір після конкурсу, напевно, запам’ятається на все життя.

–  Так. Удома ми обмінювалися враженнями. Юрочка роздивлявся подарунки й захоплювався ними. Хочу принагідно сказати велике спасибі організаторам та спонсорам за яскраву казку для дітей! А потім ми до першої години ночі робили уроки. З невиконаними завданнями піти до школи – не в наших правилах. У школі ж свято продовжувалося. Юру вітали, він розповідав про те, що став Міні Містером. І що був налаштований на перемогу. Ми, до речі,  пояснювали синові, що кожен успіх – це, насамперед, робота. Прийшов і отримав корону – так не буває. Треба працювати. І Юра старався.

– І що далі?

–  Ми готові до наступних конкурсів, навчання й перемог.  Людина має бути всебічно розвиненою. А на дітей не треба шкодувати ні свого часу, ні коштів. Батьки мають бути готовими до цього. Думаю, ми на правильному шляху. 

Розмовляла Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надані «DEFILE MODELS`CITY»

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13