Діти гідні всіх корон світу!

2019-11-29 12:09

Минулої неділі в Чернігівському облмуздрамтеатрі відбулася світська дитяча найдивовижніша подія року – свято краси і таланту «Mini Miss & Mr. Celebrity 2019». Зала була заповнена вщерть. Бо привітати найвідоміших зіркових дітей прийшли не тільки їхні батьки, бабусі й дідусі, рідні, знайомі, вчителі, а й небайдужі до дитячих талантів чернігівці. А також переможниці конкурсів краси –  Королеви, Княгині, Принцеси Чернігова, і персонально – креативний і талановитий вокаліст, володар двох Гран-прі й першої премії на «Євро Юрмала 2018», соліст гурту «Конфетті», Міні Містер Роман Орловський.

Перший вихід зіркових дітей на «Mini Miss & Mr. Celebrity 2019» був у стилі «Зимова Victoria Secrеt та її Янголятка». Усі учасниці й учасники насправді виглядали справжніми янгеликами – і їхні крила справді тріпотіли не тільки від радісного хвилювання, а й від доброї енергетики, котра заповнювала весь простір театру.

Отож для вас – усі янголята (із Чернігова, Києва та Славутича) – поіменно: Іванна Коршак, Анастасія Федорченко, Адріана Сукманська, Вікторія Поета, Маріам Мкртчян, Євангеліна Бугай, Кирило Лаври-щев, Юрій Склярук, Злата Виттих, Вікторія  Лебідь, Єва Сидоренко, Уляна Калашнікова, Юлія Бережная, Лера Марченко, Анастасія Лісовецька, Варвара Петренко, Софія Павлова, Анастасія Олексієнко, Анас-тасія Чорна, Мілана Чупріна, Лілія Бура, Дар’я Чучвага, Кристина Сергієнко, Єлизавета Дудкіна і Єлизавета Крицька. І повірте – на сцені це було вражаюче!

Після представлення журі, серед якого були Олександр Главацький – президент національних конкурсів «Принцеса України» та «Княгиня України», Регіна Гусак – депутатка міської ради, Катерина Пла-тонова – спеціаліст з маркетингу «Хлібозавод «Рига Хліб» та багато інших підприємців, цікавих і креативних людей, переможців та призерів конкурсів краси…

А далі були виступи талановитих учасників конкурсу з вокальними й танцювальними номерами, які нікого не залишили байдужими. І присутні ще раз упевнилися, наскільки талановиті ці зіркові діти, кот-рі відвідують найвідоміші вокальні гурти та студії й танцювальні колективи, серед яких – гурти «Конфетті», «Славутич Стар», вокальна студія «Рожева пантера» у Славутичі, зразковий танцювальний колектив «Каблучок», творчий колектив «Art Voice»,  народний колектив сучасного танцю «Парадокс»,  «Студія сучасного танцю «Бродвей», балетна студія «Аврора», студія краси і грації «Санрайз»…

Виступи просто вражали. А діти поводилися на сцені невимушено, виступали натхненно й від душі, при цьому не соромлячись зав’язувати шнурки на черевичках, триматися за руки й дуже ритмічно руха-тися сценою…

Спортивний вихід юних моделей і чудовий спортивний танок викликали бурхливі оплески. А новорічне дефіле у білих сукнях і костюмах, коли діти наряджали білі пухнасті ялинки, певною мірою ніби перенесло присутніх у позаминуле століття, на щасливі бали для дітей з подарунками під пухнастими красунями.

А тепер варто назвати спонсорів, завдяки яким це свято краси й таланту відбулося. Це – парк розваг «Планета» ТРЦ «Голлівуд», «Рига Хліб», «Данон Україна», «Аlokozay», «Квіткова Планета Свята», рес-торан «Бібліотека», івент-агентство святкових подій «Веселі люди», чернігівське виробництво «Ліза» з київськими дизайнерами, Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування, всеукра-їнський фонд «Відродження», готель для тварин «My pet house», депутат Деснянської у м. Чернігові ради Ігор Полуян, салон меблів і текстилю «Уютный дом», центр іноземних мов «Лондон», сервіс доставки з усього світу «Брендс Баєрс», косметична компанія «АVON», мережа магазинів «Епатаж»,  видання «Деснянська правда», журнали «SMART персона», «NAME», Володимир Березинський, засновник проєктів «Національний QUIZ» та  «UNIOR QUIZ». А також – офіційні фотографи конкурсу Сергій та Ігор Мушинські. І організатори проєкту – ГО «Академія зірок» з директоркою Марією Панкратьєвою та директорка модельної агенції  Defile Models’City Янітта Мушинська.

І ось вона – солодка мить слави. Нагородження «Оскарами» й «Талант-шоу», титули «Little Міс» і «Міні Міс», «Міні Містер», сріблясті кульки кожному – як символи польоту мрії, солодкі смаколики від bakery_оk та чудові подарунки від спонсорів. І корони! Корони, які прикрашали кожну із 25-ти чарівних голівок учасників. Як вони їх приміряли, як щасливо й поважно почувалися!  І як же всім хотілося, щоби свято не закінчувалося. Всі усміхалися, обнімалися, фотографувалися на згадку, лунала музика, очі дітей та їхніх рідних світилися радістю, і всі купалися в цих яскравих променях абсолютного щастя.

На завершення Янітта Мушинська ексклюзивно для «ДП» сказала так: «Ми хотіли зробити чудове свято – і ми цього досягли. Навмисне не виділяли переможців, бо всі діти у нас – головні переможці, всі вони – індивідуальності й маленькі особистості, талановиті, сміливі, витривалі, безмежно красиві. А краса, як відомо, рятує світ. Після таких шоу почуваєшся чарівницею, і хоч це безмежна праця, вона зав-жди в радість і – задля мрій та поступу вперед». І справді, як сказала ведуча, нещодавня Королева Чернігова Марія Іванова: «Діти варті всіх корон світу!»

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото з Інтернету

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42