Втрачений шанс «Десни», «африканська» перемога «Чернігова» та нестандартна  медаль Артема Прими

2019-11-29 10:07

Футбол

Не надто вдало склався минулий тиждень для футболістів ФК «Десна». Основна команда клубу на виїзді зустрічалася з кризовим «Колосом» – до матчу з чернігівцями команда з Ковалівки програла 5 матчів поспіль.

Колектив Олександра Рябоконя мав серйозну мотивацію, адже перемога над «Колосом» дозволяла «Десні» випередити луганську «Зорю» й піднятися на другий рядок турнірної таблиці. Однак, як кажуть у таких випадках, не так сталося, як гадалося. На 14-й хвилині Волинець урятував свою команду після удару Артема Фаворова, він же потягнув м’яч після потужного удару Богданова. А ось захист «Десни» на 29-й хвилині не впорався з Лисенком: незважаючи на не надто вдалий прийом м’яча, гравцеві «Колоса» дали розвернутися у штрафному та пробити. До перерви господарі мали ще один шанс на гол, але врятували «Десну» Паст і штанга. А на 71-й хвилині «Колос», зусиллями Вілг’ялмссона, подвоїв перевагу – 2:0 на користь ковалівців. «Десна» опускається на четверту сходинку і вже цього тижня прийме сусіда по таблиці та прямого конкурента в боротьбі за медалі – «Олександрію». Початок матчу 1 грудня о 14.00 на стадіоні імені Гагаріна в Чернігові.
Не порадували вболівальників і молодіжні команди сіверян. «Десна» U-19 поступилася одноліткам із «Колоса» з рахунком 0:3, а «Десна» U-21 програла 0:1. Поразки тим прикріші, бо здавалося, що всім трьом деснянським командам до снаги виграти у «Колоса»…

ФК «Чернігів» провів несподіваний товариський матч: удома сіверська команда розгромила «Маракану» з Нігерії – 7:2.

Настільний теніс

Тенісист із Чернігівщини Андрій Гребенюк виграв «золото» чемпіонату країни серед молоді в парному чоловічому розряді й додав до цього «срібло» у змішаному парному розряді.

А цього тижня, з 27 по 30 листопада, у спорткомплексі «Хімік» у Чернігові має відбутися другий тур жіночої Суперліги чемпіонату України з настільного тенісу. Щоправда, серед учасників немає команд із Сіверщини…

Біатлон

Чернігівець Артем Прима виграв «срібло» індивідуальної гонки серед чоловіків та став віцечемпіоном… Швеції. Українці взяли участь у відкритій першості цієї скандинавської країни й досягли успіху: крім Прими медаль завоював і тернополянин Дмитро Підручний, який переміг у спринті.