#Захисти ФОП!

2019-11-25 14:24

Це гасло чергової акції чернігівських дрібних підприємців проти фіскальних законів №128-ІХ – Касові апарати… та №129-ІХ – Кешбек – стукачество... Мітинг «#SAVEФОП» відбувся минулого понеділка, 18 листопада, в Чернігові на Красній площі. У ньому взяли участь Чернігівська профспілка підприємців «Єдність», ГО «Сяйво Сіверщини», Чернігівська профспілка підприємців та окремі представники мікробізнесу.

«Двічі з часів Податкового Майдану змінилася влада, і двічі великий бізнес поновлює свої атаки на дрібних підприємців. Але ми відстоюватимемо свої права. А починати реформи треба не з кінця, а з початку. Ми не хочемо їхати в еміграцію. Не хочемо йти в тінь! Бо даємо робочі місця людям. І надалі хочемо чесно платити податки у своїй країні!» – такою була суть вимог мітингувальників.

Що далі? 3 грудня представники дрібного бізнесу з усієї України о 9.00 збираються під Верховною Радою. Підприємці не полишають надії, що їх усе-таки почують.

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надано Наталією Кохан

Інші новини:


«Червона калина» вміє дивувати своїх слухачів

Понад 15 років тому мешканці Вороньків Наталії Гайдук замріялося створити народний аматорський колектив, який би став окрасою кожного сільського свята, створював настрій, дивував і допоміг реалізувати свої співочі таланти тим, хто цього прагне. З цією думкою прийшла до завідувача сільським клубом Петра Сокола.

2021-08-03 07:40