#Захисти ФОП!

2019-11-25 14:24

Це гасло чергової акції чернігівських дрібних підприємців проти фіскальних законів №128-ІХ – Касові апарати… та №129-ІХ – Кешбек – стукачество... Мітинг «#SAVEФОП» відбувся минулого понеділка, 18 листопада, в Чернігові на Красній площі. У ньому взяли участь Чернігівська профспілка підприємців «Єдність», ГО «Сяйво Сіверщини», Чернігівська профспілка підприємців та окремі представники мікробізнесу.

«Двічі з часів Податкового Майдану змінилася влада, і двічі великий бізнес поновлює свої атаки на дрібних підприємців. Але ми відстоюватимемо свої права. А починати реформи треба не з кінця, а з початку. Ми не хочемо їхати в еміграцію. Не хочемо йти в тінь! Бо даємо робочі місця людям. І надалі хочемо чесно платити податки у своїй країні!» – такою була суть вимог мітингувальників.

Що далі? 3 грудня представники дрібного бізнесу з усієї України о 9.00 збираються під Верховною Радою. Підприємці не полишають надії, що їх усе-таки почують.

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надано Наталією Кохан

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42