#Захисти ФОП!

2019-11-25 14:24

Це гасло чергової акції чернігівських дрібних підприємців проти фіскальних законів №128-ІХ – Касові апарати… та №129-ІХ – Кешбек – стукачество... Мітинг «#SAVEФОП» відбувся минулого понеділка, 18 листопада, в Чернігові на Красній площі. У ньому взяли участь Чернігівська профспілка підприємців «Єдність», ГО «Сяйво Сіверщини», Чернігівська профспілка підприємців та окремі представники мікробізнесу.

«Двічі з часів Податкового Майдану змінилася влада, і двічі великий бізнес поновлює свої атаки на дрібних підприємців. Але ми відстоюватимемо свої права. А починати реформи треба не з кінця, а з початку. Ми не хочемо їхати в еміграцію. Не хочемо йти в тінь! Бо даємо робочі місця людям. І надалі хочемо чесно платити податки у своїй країні!» – такою була суть вимог мітингувальників.

Що далі? 3 грудня представники дрібного бізнесу з усієї України о 9.00 збираються під Верховною Радою. Підприємці не полишають надії, що їх усе-таки почують.

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надано Наталією Кохан

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14