Святкували аграрії…

2019-11-22 10:47

14 листопада в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм вітали й нагороджували всіх тих, хто від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудиться на землі. День працівників сільського господарства традиційно підсумовує клопітку працю, завершує хліборобський рік, наповнений хвилюваннями й турботами про врожай.

Аграріїв Чернігівщини привітали та відзначили нагородами голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко й заступник голови обласної ради Арсен Дідур. Зокрема, у своєму вітальному слові очільник області зазначив: ««На Чернігівщині працюють 1278 сільгосппідприємств. Вони утворюють значну частину валового регіонального продукту та левову частку експорту. Для економіки важливо, що ми не тільки вирощуємо, а й переробляємо сировину. Наразі у нас будуються та реконструюються 24 промислові об’єкти, загальна сума інвестицій становить 700 мільйонів гривень».

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни, адже наші землі багаті на чорнозем. Можна  сказати, що агропромисловий комплекс – флагман української економіки, він забезпечує 14% ВВП та близько третини надходжень до державного бюджету. «Cаме завдяки аграріям, які всупереч усім негараздам зберегли галузь, Україна посідає перше місце з вирощування соняшнику, третє – з вирощування кукурудзи, десяте – з виробництва молока та вирощування пшениці. І значний внесок у ці досягнення роблять сільгоспвиробники Чернігівської області», – зазначив у промові Арсен Дідур.

З побажаннями гарних урожаїв керівники області вручили почесні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради кращим працівникам галузі, а також пам’ятні Дипломи переможцям трудового суперництва, першість у якому вибороли Козелецький (зона Полісся) й Бахмацький (Лісостеп) райони. Другими стали Менщина та Ічнянщина, третіми – Чернігівський і Прилуцький райони. Ще 12 дипломів отримали переможці різних номінацій.

Після нагородження та привітання присутні мали можливість переглянути концертну програму за участю колективів і солістів обласного філармонійного центру.

Аня ІЛЛЕНКО
Фото з сайтів ОДА та обласної ради

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13