Центр «СімМед»: новітні методи від ортопеда-травматолога Ігоря Хандоги

2019-06-27 12:01

Ортопед-травматолог – вузькоспеціалізований лікар, який займається діагностикою та лікуванням травм і хвороб опорно-рухового апарату. Досить часто до професіоналів цієї спеціалізації звертаються пацієнти з артрозами. 

Це й не дивно, адже артроз – найдавніше та найбільш розповсюджене захворювання кісток. Навіть у кісткових залишках, знайдених під час розкопок, виявлені характерні ознаки цієї хвороби, тому діагноз далеко не новий. А ось методи боротьби з цим захворюванням з часом досить сильно змінюються. Також ортопед-травматолог займається лікуванням пошкоджених зв’язок і м’язів, травмами різного роду й різної складності та їх наслідками.

На жаль, для населення Чернігівщини проблеми з опорно-руховим апаратом – не рідкість, а швидше «всіхохоплююча біда», яка стосується не тільки людей похилого віку, а й молоді та дітей.

Відтепер у медичному центрі «СімМед» приймає висококваліфікований ортопед-травматолог Ігор Хандога

Єдиний сертифікований лікар у Чернігівській області, що допоможе позбавитися від болю, покращити рухову активність, зняти напругу м’язів новітніми техніками кінезіотейпування та внутрішньосуглобними ін’єкціями, регенераційними технологіями в ортопедії і травматології (PRP – Platelet-Rich Plasma).

Плазмотерапія та PRP-терапія – найбільш новий та дієвий спосіб для якнайшвидшого загоєння надривів, переломів, який також успішно застосовується для лікування артрозів. Саме цей спосіб «люблять» у всьому світі за ефективність лікування. Наприклад, артроз неможливо вилікувати, проте можна значно сповільнити його розвиток завдяки ін’єкціям плазми. Натуральнішого препарату для людини не придумаєш, адже це плазма самої людини, вона не зберігається, не має протипоказань, не викликає алергічних реакцій. Кров набрали, приготували плазму і тут же зробили ін’єкцію в суглоб, що виключає будь-яку помилку. Цей метод значно сповільнює прогресування артрозу, сприяє швидкому загоюванню ушкоджень м’яких тканин, ран, що не загоюються тривалий час, переломів.

Кінезіотейпування – ефективний, безпечний і простий метод лікування, що полягає в накладенні еластичних аплікацій зі спеціального матеріалу – кінезіотейпу.

Кінезіотейпування допомагає розслабити перенавантажені м’язи та пришвидшити їх відновлення.

Тейпи забезпечують правильну роботу м’язів, зменшення набряку, болю без обмежень руху. Вони володіють гіпоалергенними властивостями, а також структура пластиру дозволяє використовувати його не тільки в сухих умовах, а й у воді.

Вчасне звернення при появі дискомфорту в суглобах – це 50% успішного лікування та реабілітації. Часто пацієнти звертаються тільки тоді, коли хвороба в повному розквіті або навіть у хронічній стадії. Тоді лікування затягується не на тижні, а на місяці. Людина втрачає працездатність, надовго випадає із соціального життя.

Не марнуйте час, запишіться на прийом до ортопеда-травматолога в медичний центр «СімМед» за номерами: 
(0462) 97-10-12, 97-10-13.

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03