Кращий студент ЧНТУ 2019

2019-11-21 10:38

14 листопада в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету, як-то кажуть, яблуку ніде було впасти. Адже тут відбувалося традиційне свято, приурочене до Міжнародного дня студента (відзначається в різних країнах світу 17 листопада). І окрім привітань для всіх студентів визначали та вітали кращих представників цього навчального закладу.

Відкрили захід урочистим виконанням міжнародного студентського гімну, після якого пролунав уже гімн ЧНТУ. Далі на запрошення ведучих на сцену піднявся ректор Сергій Шкарлет. Він привітав присутніх зі святом, а у вступній промові серед іншого подякував студентам за те, що вони обрали для себе саме цей навчальний заклад. Після цього для привітання студентів, зокрема тих, що перемогли в різних номінаціях, ректор запросив на сцену почесних гостей. 

Першим виступив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який розпочав промову з легкого гумору та згадки про свої студентські роки. Серед іншого він побажав студентам успіхів у навчанні та в житті загалом, а ще – ловити момент і насолоджуватися молодістю, студентськими роками, які відтак згадуватимуться протягом усього життя. 

Далі на сцену для оголошення результатів конкурсу в різних номінаціях виходили інші відомі чернігівці: депутат обласної ради, голова відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч; президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов; перший заступник відділення НОК у Чернігівській області Ніна Лемеш; директор видання «Чернігівська Деснянська правда» Христина Лаврищева тощо. Почесні гості жартували, давали студентам цінні поради.

Настанови були різними, та загалом їх пронизувало кілька спільних ідей. Це побажання гарно навчатися, насолоджуватися студентськими роками й цілеспрямовано йти до своєї мети, долаючи будь-які перепони, що можуть постати на шляху. А також – міцно триматися на ногах у дорослому житті.

У конкурсі на звання кращого студента ЧНТУ 2019 могли взяти участь усі охочі (з тих, хто тут навчається. – Авт.). Старанних, активних хлопців та дівчат виявилося чимало, тож номінантів відзначили грамотами.

Переможцями в різних номінаціях стали:

  •     Кращий студент-медійник – Єгор Тунік (ННІ бізнесу, природокористування і туризму);
  •     Кращий студент-аналітик – Анастасія Корицька (ННІ економіки);
  •     Кращий студент-програміст – Ігор Меліхов (ННІ електронних та інформаційних технологій);
  •     Кращий студент-спортсмен – Володимир Іванов (ННІ права і соціальних технологій);
  •     Кращий студент-громадський діяч – Вероніка Приходько (ННІ права і соціальних технологій).
  •     Звання кращого студента-науковця здобули одразу двоє учасників – Владислав Пророченко (ННІ права і соціальних технологій) та Артем Вертійко (ННІ економіки). 

У боротьбі за головну номінацію – звання «Кращий студент ЧНТУ 2019 (комплексна характеристика)» – перемогу здобув Олег Желдак (ННІ будівництва). Спілкуючись із журналістами, він зазначив, що бере участь у конкурсі вже не вперше, тому достеменно знає: аби здобути в ньому перемогу, справді потрібно докласти великих зусиль – уміти встигати все й викладатися на повну.

Після урочистої частини була святкова концертна програма, де виступали вокальні й танцювальні колективи ЧНТУ. Виш має і власного мага, який здивував усіх фокусами. Та, мабуть, найбільший ажіотаж і фурор серед глядачів, переважну більшість котрих становили студенти, викликав виступ викладацького колективу наприкінці заходу. 
Підбиваючи підсумки, зазначимо, що конкурс на кращого студента ЧНТУ проводиться вже понад десять років. І, на нашу думку, такі заходи сприяють розумінню молодим поколінням важливості громадської, соціальної та спортивної діяльності для становлення особистості й розвитку навичок, що допомагатимуть і в дорослому житті.

Степан РУДЬКО
Фото з сайту ЧНТУ

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42