Вони такі, якими їх робимо ми

2019-11-13 08:45

Проєкт «Деснянської правди», що вже став для нас традиційним, ми реалізуємо разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівниця Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею ТОВ «ПК «Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак. Протягом існування цього проєкту з його допомогою сім’ї знайшли багато тварин із нелегкою долею. Тому запрошуємо до участі всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі прагнуть допомогти тваринам.

Що саме на вас очікує? Екскурсія притулком, розмова із зооволонтерами та фотосесія з тваринами. Світлини, зроблені у стерилізаційному центрі, ми опублікуємо в нашій постійній рубриці в газеті «Деснянська правда».

Цього разу на фото відома чернігівська астролог Ірина Калиновська з донькою Машенькою та однією з мешканок притулку – собакою Гердою. Тварина грайлива, доброзичлива до людей. Рішення взяти собаку прийнято родиною Калиновських однозначно, незважаючи на те, що в сім’ї двоє маленьких діток. І після Новорічних свят родина планує повернутися до центру, аби забрати до себе чотирилапу улюбленицю.

А всі, хто хоче взяти собі вірного друга, щоби розділити з ним найкращі моменти життя, можуть звернутися для отримання детальної інформації за такими контактами: телефонуйте (063) 573-60-20 з 9.00 до 18.00 (крім вихідних), пишіть у вайбер – (073) 088-92-12.

У КП «ВСЦ «Крок до тварин» чекають на вас. Приходьте знайомитися – не пожалкуєте! «Деснянська правда» теж очікує на нових учасників проєкту!

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21