Наші КОРОЛЕВИ, КНЯГИНІ, ПРИНЦЕСИ: розумні, вродливі, талановиті й креативні!

2019-11-12 07:22

Минулого номера «ДП» писала про «Кастинг-паті» в Чернігові, де обирали Королеву, Княгиню та Принцесу Чернігова. Переможниці стануть учасницями всеукраїнських конкурсів краси.

А наразі – знайомимося ближче з нашими красунями. І впевнена: ви одразу зрозумієте, що сьогодні  краса справді може врятувати світ. Бо вона дорівнює таланту, креативу, розуму і нестримному бажанню рухатися вперед, осягати нове й долати вершину за вершиною.

Марія Іванова – одинадцятикласниця Чернігівської ЗОШ №1, претендентка на золоту медаль, переможниця в номінації «Королева Чернігова».

– У такому конкурсі я брала участь уперше. І він перевершив мої очікування. Все було досконало, яскраво, святково. Ми, звісно, хвилювалися, але, попри змагання, допомагали одна одній, переживали, аби все було добре. Додавало снаги й сил і те, що я маю досвід участі в конкурсах краси, щоправда, дитячих: шкільному, «Міні-міс Чернігів, «Міні-міс Європа»… Також віддавна займаюся в модельному агентстві Defile Models’City. Часто була ведучою свят, брала активну участь у концертних програмах на таких конкурсах. Але не підходила для них за віком. І ось мій час настав!

– Маріє, а як у вас почалося «подіумне» життя?

– Хоч і не зовсім подіумне, але я з 2,5 року на сцені. Займалася сучасними танцями 9 років. Ще в дитсадку взяла балетки і сказала мамі: «Я хочу танцювати». І мама мене відвела до студії сучасного танцю «Бродвей». В 11 років я почула від своїх знайомих про студію «Конфетті». І стала займатися в ній вокалом. Була в захваті. Ми з учасницями  цієї студії співали на конкурсах краси. Потім я навчалася в модельній школі. І нарешті ось насмілилася взяти участь у дорослому конкурсі «Королева Чернігова» Батьки мене повністю підтримали. І всі мої друзі та знайомі. Однокласники також, бо наш 11-Б дуже дружний. Спасибі за це класній керівниці Руслані Борисівні Дементовій, котра викладає англійську мову, а нас об’єднує та завжди підтримує. Наша класна просто класна!

– Що запам’яталося з конкурсу?

– Підготовка. Вона була на одному диханні – три дні репетицій. А далі конкурс – як свято! Найефектнішим був вихід у купальниках, дуже яскравих, ексклюзивних, від магазину «Push UP».  Приголомшливим  став і вихід у коктейльних сукнях від дому моди «Ricca Sposa» – чудових, невагомих. Ми, дівчата, виглядали в них як справжні леді. 

А ще був інтелектуальний конкурс. Олександр Майшев спитав, за що я люблю Чернігів. Я розповіла про мій улюблений Вал. Андрій Єсипчук поцікавився, що би я вибрала: корону чи університет. Я сказала, що вступлю до університету самостійно. А в конкурсі хочу перемогти. От і виграла корону Королеви.

А на запитання,  що таке щастя, я відповіла: здоров’я та щастя моїх рідних і друзів. Це найголовніше в житті, й коли все добре, то цим треба насолоджуватися і радіти. Мої батьки для мене – все. У нас дуже теплі стосунки. Я дуже вдячна за їхню любов.

– Чи є у королеви шанувальники й фанати?

– Я веду активне життя  в соцмережах. Там багато гарних коментарів. Тож, думаю, шанувальники є (усміхається).

– А що далі?

– Далі буде «Королева України». І я представлятиму Чернігів на всеукраїнському конкурсі. 

– А як справи у школі?

– Я відмінниця. Сподіваюся, буду «золотою» медалісткою. Також я президентка школи. Виграла вибори й дебати – завдяки підтримці моїх друзів та інших учнів я отримала найбільшу кількість голосів. 

– То це була перша велика перемога. А зараз – друга. І які повноваження у президента?

– Він організовує президентську раду, допомагає учням улаштовувати різні заходи, може бути посередником між учнями й учителями, між класами… Я вдячна своїм педагогам за розуміння, бо в 11-му класі складно поєднувати і раду, й підготовку до іспитів, і активне поза­шкільне життя. 

– Напевно, збираєшся стати перекладачкою, бо ж у школі №1 глибоко вивчаються іноземні мови?

– Так, знати мови потрібно. Але я хочу стати лікарем-гінекологом. І тоді співатиму колискові новонародженим немовлятам (усміхається).

– На хобі часу вистачає?

– Для мене хобі – проводити весільні церемонії. Співпрацюю з весільним агентством. Людям подобаються мої зворушливі розповіді при реєстрації шлюбу. Тут усе грає роль. Навіть одяг. Я пропускаю історію стосунків наречених через себе. Історія кохання – це неймовірно щоразу.  А ще люблю подорожувати. Часто ми це робимо класом. А з батьками побувала в багатьох країнах. Найбільше мені сподобалася Греція. Вона з багатовіковою історією. А ще я бачила поцілунок морів, коли Егейське й Середземне моря зливаються  при повному місяці… 

Карина Сапон, перша віце-Королева, навчається в 11-А класі Чернігівської школи №1.  

– Ми з Марією подруги. Наші батьки також знайомі… Тому вони разом вітали нас із першим і другим місцями на конкурсі та раділи за обох… У мене також мрії про подіум почалися з вокальної студії «Конфетті». Так само я почала ходити в агентство. І ось уже другий рік викладаю тут хореографію! Я танцюю одинадцять років. Спробувала  різні стилі. І хочу бути універсальною  в усіх. «Бродвей», «Інсайт», «Ярмарка», займалася художньою гімнастикою, спробувала танці на пілоні. Мені це цікаво й важливо для мого майбутнього. Максимально беру участь у всіх конкурсах. Бо збираюся отримати спеціальність режисера естради та масових свят. Це постановка й концертів, і різних конкурсів. Вступатиму до Київського університету культури і мистецтв. Хочу стати успішним режисером і згодом, можливо, ставитиму свято Дня незалежності України. А що? Плани мають бути грандіозними та амбітними. Тільки так можна виявити себе й досягти мети. 

А сам подіум почався з конкурсів у літніх таборах та в рідній школі, де я стала міс Золота осінь. Цьогоріч на Голубих озерах  перемогла в конкурсі краси «Пані Купальська квітка». Раніше на «Княгині Київської Русі» стала княжною України. Це був дитячий конкурс у 2016 році.

– Навчатися подобається? 

– Так. У школі №1 навчатися цікаво та престижно, її, до речі, закінчили мої батьки. Я входжу до президентської ради школи як міністр культури. Влаштовую різні заходи, конкурси.

– І батьки теж завжди поруч?

– Мої батьки – це мої друзі, від них постійна підтримка. Вони дуже хвилювалися, коли на конкурсі я спіткнулася і впала перед журі. Але не розгубилася. Встала й пішла далі, усміхаючись, ніби нічого й не сталося. І мене запам’ятали! Так треба робити завжди. Не розгублюватися, а зібратися і продовжувати свою справу. 

– Чим займаєшся у вільний час?

– Його небагато. Але у мене є сестра, молодша на 11 років. Ми дружимо, хоча іноді й сперечаємося. І я її стараюся підтримувати, допомагати. Ми різні. Вона спокійна, любить щось робити руками, як моя мама. Сестра слухає навчальні уроки й ліпить, створює різні стильні штучки. Я інколи їй допомагаю. А моє хобі – малювання. Ще люблю гуляти в лісі, бо живу поруч із Ялівщиною. У нас удома п’ять собак – чотири померанські шпіци та вівчарка, а ще дві британські кішки. З ними почуваєшся так затишно і радісно. Це неймовірний релакс.

Дарина Малинецька, перша віце-Княгиня Чернігова, одинадцятикласниця, мріє отримати золоту медаль.

– Я  також  в агентстві Defile Models’City. І з самого дитинства мріяла бути моделлю. У 13 років загуглила модельну тему в Чернігові. І відтоді зрозуміла, що агентство Янітти Мушинської та Марії Панкратьєвої найкраще. Я закінчила тут модельну школу, у мене є кілька показів, фотосесій. Мрію поїхати за кордон як модель. І вже маю серйозні пропозиції. Конкурс для мене був нереально цікавим, отримала море емоцій. Торік я тільки спробувала себе в подібному конкурсі, а цьогоріч була налаштована на перемогу. І здобула титул – перша віце-Княгиня Чернігова. 

– Упевнена: родина також тебе підтримує і всіляко допомагає.

– Так. Мій тато – військовий. Тому я змінювала багато шкіл. Ми нині живемо недалеко від Чернігова. Тато завжди возить мене на заняття. І тепер, і коли я ходила на вокал, на танці, на малювання. Батьки за мене хвилюються, як і старший брат, котрого я безмежно люблю. Він завжди поруч, я постійно відчуваю його підтримку. 

– А як із навчанням далі?

– Поєднуватиму з модельним бізнесом. Бо хочу здійснити ще одну мрію – вступити до КНУ – інституту міжнародних відносин. 

– Любиш подарунки?

– Люблю їх дарувати, тим самим піднімати людям настрій. 

Вірю: дівчатам усе вдасться. Адже вони гарні, розумні, цілеспрямовані. А коли чогось дуже прагнеш, як каже Пауло Коельйо, весь Всесвіт ладен допомагати.

А любов? «Не пропустите юний вік?» – запитую. Виявляється, у Марії і Карини їхні кохані поруч. А Дарина поки що залишає інтригу.

На завершення – коментар директорки ДМ Defile Models’City Янітти Мушинської.

– Пані Янітто, це важка кропітка робота… Але й улюблена?

– Усе разом. Улюблена, кропітка. Не стільки важка, скільки її завжди море і, здається, непочатий край. Конкурс за конкурсом, школи вокалу, хореографії. І навіть – журналістики…

– Ви найкраще агентство в місті. Важко було таким стати?

– Я закінчувала таку школу в модельному агентстві «Анелла».  Була вже заміжньою. Але серед кращих. І от розпочався кастинг на міс України. Але через те, що у мене була мала дитина, я на конкурс не потрапила. Дуже шкодувала. І тепер на «Кастин-паті» я беру всіх дівчат, аби вони змогли виявити свої здібності, навіть коли у них не вистачає десь якогось сантиметра до норми. Коли мене почали витісняти з «Анелли», я зібралася й відкрила своє. Така самостійність зробила мене сильною, терплячою та витривалою Саме таке й наше агентство. Плюс – воно дуже стильне в усіх розуміннях: моди, трендів, напрямів і т. д.

Ми працюємо й на закордон. Отож навчаємо красі, стилю, правилам різних країн. Цим займається моя сестра Марія. Я куратор школи моделей у Чернігові. З нашого агентства вийшло багато успішних зірок подіуму, в тому числі й топ-моделей. 

Зазначу: у нас дуже розумні дівчата. Бо людина має бути різнобічно розвиненою. Цим ми руйнуємо шаблони, коли думаємо, що краса – поняття зовнішнє… Ми багато їздимо, виступаємо. Днями повернулися з Одеси, з професійного тижня моди – Odessa Fashion Week. Це  прекрасний захід. Було чому повчитися й столичним організаторам. 

– Чого нам чекати від вас і коли?

– Дуже скоро. Наприкінці листопада конкурс для міні-міс. 15 грудня – Різдвяні зустрічі. Два роки вже виношую ідею влаштувати бал і благодійний аукціон. На всеукраїнському конкурсі «Дитяча Княжна» ми зібрали 40 тисяч гривень.  Діти приїздили до Чернігова з усієї України. Були гарні лоти. Пишні сукні. Гроші перерахували в обласну дитячу лікарню для відділення, де лежать покинуті немовлята з патологією… 

– Як відволікаєтеся від роботи?

– Не відволікаюся. Не маю вихідних, навіть улітку у відпустці думаю, що ми проводитимемо у вересні. Так хочеться все встигнути! В житті я багато чого навчилася. Займалася художньою гімнастикою, в музичній школі по класу фортепіано, ходила на хор. Закінчила художню школу й художнє училище. Опанувала професію перукаря-стиліста. А ще спеціальність менеджера-організатора. Працювала політтехнологом з відомим Олексієм Савченком. Форум на Валу, котрий я влаштувала, багатьом запам’ятався. І от тепер я знайшла себе. Хоча – в житті можна знайти ще багато нового й цікавого.

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото ДП

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42