NUВбранч – місце для спілкування та розвитку

2019-11-07 09:38

Перший NUВ-бранч для майстринь манікюру та педикюру відбувся в Чернігові за ініціативою представниці цієї компанії в нашому обласному центрі Тетяни Глєбової (власниці салону краси «ZEFIR», керівниці навчального центру «Вікторі»).

Ця подія зібрала жінок і дівчат, які роблять перші кроки у професії, та досвідчених майстринь. У затишній атмосфері навчального центру «Вікторі» вони познайомилися, поспілкувалися, обговорили деякі важливі теми, отримали відповіді на запитання та дізналися про новинки продукції компанії NUВ.

– Цей захід ми проводимо за ініціативою компанії NUВ, – розповідає Тетяна Глєбова. – Мета – не лише розказати про продукцію, адже її доволі добре знають у Чернігові, показати наші новинки – засоби догляду за нігтями, засоби для дизайну нігтів, а й познайомити дівчат між собою, нагадати їм, як правильно користуватися продукцією. Буває, чуємо відгуки: «Цей продукт не дуже, а той погано тримається». Вся продукція якісна, перевірена, тому справа, на мою думку, в тому, що майстри не завжди володіють достовірною інформацією, як правильно її застосовувати. Хочеться, аби наші дівчата й жінки навчалися у тих людей, які багато знають та вміють, які вже чогось досягли, а не за роликами з ютюбу. І щоби надавали той рівень сервісу, на який заслуговують чернігівці.

Під час знайомства учасниці говорили про те, що їх надихає. Для кожної це – улюблена справа, що починалася з цікавості, з бажання зробити якісний манікюр своїм рідним, доньці, подружкам, а нині приносить непоганий прибуток. Ділилися тим, що хвилює. Приміром, говорили про те, що вартість цієї послуги має бути вищою, бо треба враховувати й витрати на розхідні матеріали, і професійний рівень майстрині, й комунальні платежі (навіть якщо послуга надається вдома). Шукаючи кращих заробітків, майстрині з України наразі масово їдуть працювати за кордон, до країн ЄС, в Емірати тощо.

– Салони краси відчувають гостру потребу в майстрах манікюру та педикюру, – зауважує Тетяна Глєбова. – Деякі готові взяти навіть початківця, вкладати в нього, навчати. Водночас із різних причин багато дівчат продовжують працювати вдома. Може, вони дуже класно працюють, але про сервіс високого рівня навряд чи можна говорити. На жаль, поширена думка, що салони заробляють на майстрах. Але давайте разом порахуємо витрати салону. Це комунальні платежі, податки, реклама, заробітна плата адміністраторові, прибиральниці, закупівля обладнання, дезінфекційні засоби, в тому числі – жарові шафи, заточування інструментів тощо. У нашому салоні, до слова, ми надаємо майстрам усі інструменти й витратні матеріали.

Мова зайшла про безпеку послуги, про те, як знизити ризики для клієнтів. А також про те, що майстрові також необхідно берегти й захищати себе від зараження, від алергії (використовувати гумові рукавички, маски, окуляри тощо), вести активний спосіб життя, відвідувати фітнес, масаж.

Тетяна Глєбова зі знанням справи розповіла про особливості використання різних продуктів, зокрема про новинку – безкислотний праймер. «Насправді всі праймери кислотні, інакше вони би не виконували свою функцію, але саме в цьому продукті вміст кислоти набагато менший – від 10 до 20%, – пояснила вона учасницям бранчу.

Майстриня поділилася також деякими секретиками використання «баз», «топів». Зацікавлення учасниць викликала новинка – «база зі скловолокном». «Її функція – забезпечити зчіпку, щільність і прибрати наслідки можливих механічних впливів на нігтьову пластину», – пояснює ініціаторка зустрічі.

Під час NUВ-бранчу відбувся майстер-клас із розпису нігтів гель-лаками фірми NUВ у техніці «акварель». Його провела юна майстриня Ліза Щербак, яку в цій справі можна назвати справжньою художницею. Ліза поділилася ідеями дизайну нігтів до новорічних свят і корпоративів. Про деякі хитрощі ведення інстаграм-сторінки для просування послуг б’юті-майстра розповіла інтернет-маркетолог Катерина Свистун.  Учасниці заходу були дуже задоволені спілкуванням і не хотіли відпускати спікерок.
А ще дівчата й жінки отримали різні приємні подарунки – зокрема 15%-ву знижку на продукцію компанії NUВ. Тож, за відгуками, перший NUВ-бранч у Чернігові був змістовним, цікавим і корисним.

Вікторія Кудіна
Фото Анастасії Христенко

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13