Щира подяка «Кроку до тварин»

2019-11-05 09:54

Усім добре відомо, що наша рубрика є благодійним проєктом. Ми залюбки публікуємо історії про «братів наших менших», які потрапили у скрутні обставини й потребують допомоги. Але сьогодні розповімо про те, що навіть за межами ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» твориться добро. 

До нашої редакції звернулася жінка, яка хоче подякувати всім працівникам центру. Ганна Василівна Скрипченко, пенсіонерка з великим серцем та почуттям людяності, допомагає безпритульним тваринам. Особливо жінка полюбляє котиків, але й собак не обходить стороною. Знайомство Ганни Василівни з центром почалося з того, що їй потрібно було простерилізувати свою маленьку улюбленицю. Жінка зателефонувала до ветеринарно-стерилізаційного центру, де директорка Тетяна Діденко розповіла нашій головній героїні, як проводиться така маніпуляція. Оскільки Ганна Василівна – жінка літнього віку й сама не в змозі привезти кішку, Тетяна попросила волонтерку Ольгу забрати тварину у спеціальній переносці. Дівчина не взяла з літньої людини грошей, проявивши мудрість і повагу до пенсіонерки. Операцію проводила лікарка з багаторічним стажем Ірина Осокіна. 

Після операції кішка ще потребувала лікування від захворювання шкіри, але утримувати таку тварину в центрі вже не могли. Тож Тетяна Діденко забрала кішку до себе додому та продовжила там лікування. Після повного одужання волонтери привезли кішечку до власниці. За лікування та операцію грошей з пенсіонерки не взяли. Тому Ганна Василівна вирішила оприлюднити цю історію, щоби кожен знав ГЕРОЇВ, котрі щодня рятують життя безпритульним собакам та кішкам, допомагають пенсіонерам і їхнім улюбленцям. Наша героїня зичить працівникам центру наснаги, здоров’я та всього найкращого. Особлива подяка — Ірині Осокіній, Олені Удочкіній і Тетяні Діденко.

Ми нагадуємо, що ви теж можете стати «героєм» і долучитися до нашого проєкту

Фото – Вікторія КАЗКОВА 
 

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41