Halloween ПАТІ для найменших!

2019-10-31 09:41

Маленькі діти завжди обділені, бо їх вважають неспроможними сповна відчути атмосферу свята, спри­йняти й оцінити дійство. Тому я, Вікторія Казкова, вирішила боротися з несправедливістю! Завдяки агентству свята «ZABAVA», яке залюбки підтримало мене в моїх ідеях, та спонсорам, котрі повірили в мене й долучилися до свята, нам удалося провести чудовий захід для дітей. 

Почнемо з того, що наймолодшому учасникові було 1,4 рочку, але його мама вирішила відпочити і змалечку привчати синочка до таких свят. Найголовніше, що матусі Чернігова це свято оцінили. Бо було дуже багато охочих, зала просто тріщала по швах від кількості дітей. Зізнаюся: ми навіть не сподівалися на такий аншлаг!

Що чекало на дітей? Аніматори, які проводили активні ігри, шукали з малюками скарби. Аквагрим, бо кожен маленький учасник прийшов у костюмі, а саме грим доповнював образ. Ну і, звісно, подарунки.

Приватний садок «Унікум» подарував три сертифікати, кожен із яких – на 800 гривень. Вони дозволяють відвідувати садок або отримати знижку на групу подовженого дня. «Оксамитова Скарбниця», яку очолює директорка Маріанна Бобровник, подарувала срібну прикрасу – шпильку у формі корони. Власниця «Goodsweеts» підготувала кожній дитині смачну та корисну пастилу. А відома Оля Кривенко @bakеry_ok, яка частує всіх чернігівців своїми тортиками, пригощала на святі капкейками, які об’єднував малюнок із крему у формі гарбуза. Агентство свята «ZABAVA» розіграло програму на Новий рік, де головний герой прийде на свято до малечі. Кав’ярня на Кругу «Winni» – подарунковий сертифікат на смачні вафлі та два напої. Також були невеличкі подарунки від мене як організаторки.

А куди подіти матусь? На наших чекала своя програма. Наш улюблений психолог Кристина Єременко прочитала лекцію про виховання та відповідала на запитання. Гадаю, саме її поради допоможуть глибше зрозуміти дитину, бо вона – практикуючий психолог. Кристина особисто підготувала подарунок від себе – м’яку та милу іграшку, яка тепер нагадуватиме дитинці про це свято. А щоби мами реально змогли відпочити, ми вирішили розіграти сертифікат на масаж від Вадима Молодшого. Катерина Гавриленко подарувала сертифікат на зачіску, аби мама змогла знайти час та побалувати себе красою. Косметолог Віра Судак-Калашнік вручила сертифікат на чистку обличчя. Майстер із шугарінгу Вікторія Лугіна – сертифікат на цукрову епіляцію. 

Вікторія КАЗКОВА
Фото Наталії Самоненко

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13