Принцеса. Княгиня. Королева

2019-10-31 08:33

Краса, молодість, стиль, ніжність і жіночність – саме з ними асоціюються конкурси краси. Саме сьогодні ми розповімо, яким був конкурс краси «Кастинг-паті» в нашому місті. До речі, він щорічний. І тут обирають представниць для «Міс України». Додам, що наші дівчата не тільки вродливі, але й напрочуд розумні та ерудовані. І їм є що продемонструвати.

Велика зала, червона доріжка й 14 неймовірно гарних та юних дівчат, бо наймолодшій – 16 років, а найстаршій – 25. Зала швидко наповнювалася групами підтримки, і всі очікували, коли ж красуні вийдуть на подіум.

Кожна з них очікувала моменту «Х» – перший крок та перше дефіле, де з самого початку «пан або пропав» . Ми змогли пройти за лаштунки й подивитися на підготовку та – чи хвилюються конкурсантки. Відчинили двері…  Дівчата зніяковіли, але продовжили фотографуватися, сміятися, ділитися враженнями, деякі навіть танцювали – тривоги в повітрі не відчувалося: була тверда впевненість, «що вони можуть усе»!

Перше дефіле – всі в однакових чорних сукнях, з прямим волоссям, гарним макіяжем, рівна хода. Опісля – так звана візитівка, коли дівчата розповідали про себе. У проміжках між дефіле співали діти, виступали солісти, танцювали шоу-балети. Не гаючи жодної хвилини, ми поспілкувалися з однією з організаторок заходу – Яніттою Мушинською.

– Чи складно організовувати такі конкурси? І як ви обираєте моделей?

– Такі конкурси ми дуже любимо, бо цим живемо. За плечима нашого агентства ДМ «Defile Models’City» – 20 років стажу! А для конкурсанток дуже складні відбір та кастинг, бо будь-кого ми не беремо. Шукаємо дівчат через Інтернет, ставимо стандартні запитання: розміри, зріст, вага, вік… Якщо все задовольняє, то зустрічаємось та говоримо детальніше.

– Скільки було репетицій у дівчат?

– Лише дві! Перша в суботу, а друга — вже в ресторані «Градецький» минулої неділі.

– Чи брали ви участь у таких конкурсах? 

– Я закінчувала модельне агентство, коли моїй дитині було 6 місяців. І, незважаючи на це, мої параметри були бездоганними. Пригадую ситуацію, коли з Києва приїхали організатори конкурсу та обрали мене, але поїхати не вийшло. Бо у мене вже була маленька дитина. А це заборонялося правилами кастингу. Тому зараз ми називаємося «Кастинг-паті», бо в наших конкурсах можуть узяти участь усі охочі! 

– Чи є серед учасниць мами?

– Так, хоча прізвище я не оголошую. Ми взяли цю модель, бо я колись була на її місці. Мені дуже хотілося дати їй шанс набути досвіду в цій сфері.

Другий вихід – у вечірніх сукнях від відомого бренду Ricca Sposa. Третє дефіле – в купальниках, де дівчата змогли продемонструвати свої параметри та фігури. І нарешті четвертий, заключний, вихід у вечірніх сукнях. Його очікували всі, бо опісля ми змогли дізнатись імена переможниць у номінаціях.

Переможниця в номінації «Принцеса Чернігова» – Анна БАТЮК.
Переможниця в номінації «Княгиня Чернігова» – Анна ЖМУРКО.
Переможниця в номінації «Королева Чернігова» – Марія ІВАНОВА.

Головний медіапартнер конкурсу – «Деснянська правда», яка подарувала брендовий гаманець від брендового магазину «BRАNDS.BUYER» Дарині Малинецькій. Самі власниці цього магазину, Анастасія та Олександра, також обрали свою переможницю – Людмилу Хроленко, а всім іншим дівчатам вручили подарункові сертифікати. Також на учасниць чекало багато інших цікавих подарунків.

Ось так закінчився конкурс: учасниці отримали нагороди й корони, а найголовніше – досвід! Дякуємо, що даруєте красу. А ви, дівчата, пам’ятайте, що краса врятує світ!

Головний медіапартнер конкурсу – видання «Деснянська правда».

Партнери: фотограф Андрій Міманса, Андрій Старобинський (золото-срібло «Валентина»), охоронна фірма «Балу», фітнес-клуб «Кислород», ТМ «Danone» (йогурти), туристична фірма «NEBO Travel», квітковий магазин «Квіткова Планета свята», «Кеер» (рюкзаки й сумки, оригінальні бренди), «Double X» (сумки, бананки, аксесуари), магазин нижньої білизни «Push UP», Роман Іванюк, торговий дім та магазин одягу «Lavis», таксі 5333, туристична компанія «Голубі озера», журнал «NAME», дім моди «Ricca Sposa», брендовий магазин «BRАNDS.BUYER», фітнес-клуб «X-Line».

Інтерв’ю з переможницею та учасницями конкурсу читайте в наступному номері «ДП».

Вікторія КАЗКОВА
Фото надане організаторами

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13