Стильні поради від Катерини Янтарної: відтінки бежевого

2019-10-30 09:09

Вони неймовірно популярні нині. Беж – елегантний колір. Часто виникає питання, який саме #беж обрати. Це не так просто, помічали? Зараз розберемося, чому саме.

Як і інші відтінки, беж може бути теплим та холодним. Теплі відтінки – це персиковий або жовтуватий. Такі варіанти ідеальні для весняного та осіннього кольоротипів (теплих).

Холодний беж має сіруватий чи рожевий підтон. Такі варіанти личитимуть холодним кольоротипам (зима, літо).

Тобто спочатку треба визначити свій #кольоротип  (колорит), і тоді все стане зрозуміло. Я із задоволенням допоможу з цим на консультації.

З якими кольорами поєднувати

  • з білим. Такі поєднання виглядають витончено і свіжо. 
  • з темно-синім. Асоціація дорогого ділового стилю. 
  • з червоним. Я назвала би це поєднання сексуально-елегантним.
  • з блакитним. Ніжні луки. Можна створювати комбінації як у романтичному стилі, так і в бізнес-кежуал. 
  • з коричневим. Від таких поєднань віє затишком і м’якістю.

Можна продовжувати до нескінченності, оскільки беж поєднується практично з усіма кольорами. Головне – визначитися, в якому ви сьогодні настрої.

Текст – Катерина Янтарна
Тел. (063) 357-25-47
Фото надано Катериною Янтарною

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21