Стильні поради від Катерини Янтарної: відтінки бежевого

2019-10-30 09:09

Вони неймовірно популярні нині. Беж – елегантний колір. Часто виникає питання, який саме #беж обрати. Це не так просто, помічали? Зараз розберемося, чому саме.

Як і інші відтінки, беж може бути теплим та холодним. Теплі відтінки – це персиковий або жовтуватий. Такі варіанти ідеальні для весняного та осіннього кольоротипів (теплих).

Холодний беж має сіруватий чи рожевий підтон. Такі варіанти личитимуть холодним кольоротипам (зима, літо).

Тобто спочатку треба визначити свій #кольоротип  (колорит), і тоді все стане зрозуміло. Я із задоволенням допоможу з цим на консультації.

З якими кольорами поєднувати

  • з білим. Такі поєднання виглядають витончено і свіжо. 
  • з темно-синім. Асоціація дорогого ділового стилю. 
  • з червоним. Я назвала би це поєднання сексуально-елегантним.
  • з блакитним. Ніжні луки. Можна створювати комбінації як у романтичному стилі, так і в бізнес-кежуал. 
  • з коричневим. Від таких поєднань віє затишком і м’якістю.

Можна продовжувати до нескінченності, оскільки беж поєднується практично з усіма кольорами. Головне – визначитися, в якому ви сьогодні настрої.

Текст – Катерина Янтарна
Тел. (063) 357-25-47
Фото надано Катериною Янтарною

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57