Продовжуємо нашу постійну благодійну рубрику «Вони такі, якими їх робимо ми». Багато тварин уже знайшли свої домівки.
Принагідно нагадуємо: щоб узяти участь у проєкті, варто лише зателефонувати до комерційного відділу «ДП» або написати у Фейсбук чи Інстаграм.
На фото ми бачимо Оксану Сокоцьку з її чудовим сином та собачкою Тиковкою. Пані Оксана – директорка туристичної агенції «Окмі Тур», цілеспрямована і небайдужа жінка, яка навчає свого сина любити тварин.
Життєрадісній Тиковці — 10 місяців. Собачка слухняна, грайлива, напрочуд розумна й готова стати вірним другом.
Приєднуйтеся до нашої рубрики, робіть фото, а ми у свою чергу нагадуємо: ветеринарно-стерилізаційному центру «Крок до тварин» завжди потрібні тканини. А також тут чекають на людей, які зможуть допомогти.
Екоінспектори вилучили у громадянина 17 капканів
Подія трапилася на території Ріпкинського району, який нині відноситься до Чернігівського. Інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно з представниками небайдужої громадськості та у присутності працівників поліції, виявили в громадянина 17 капканів.
2021-02-24 16:08