Форум від ТІЦ «DIGITAL в туристичній промоції»

2019-10-25 10:08

Хочемо ще раз подякувати нашому Туристично-інформаційному центрові та всій його СУПЕРКОМАНДІ. Саме ви створюєте неможливі й надихаючі проєкти, що розвивають наш Чернігів. І нам особливо приємно висвітлювати яскраві туристичні події нашого міста. Та, звісно, отримати почесну відзнаку від надзвичайних людей і креативного ТІЦ! Наша редакція «Деснянської правди» вдячна за нагороду, котра вже стоїть на почесному місці та нагадує про вас.

У Чернігові два дні тривав масштабний та інформаційно насичений форум: «DIGITAL в туристичній промоції». На нього було запрошено провідних спеціалістів і блогерів України та Європи – зокрема, були представники Польської туристичної організації.
Ми залюбки поспілкувалися з Павлом Федиковичем, відомим блогером, котрий розповів про свою роботу й повідомив багато цікавої інформації.

– Чи вперше ви в Чернігові?

– Учетверте. Уперше я потрапив до Чернігова як тревел-блогер, коли мене запросили розповісти про ваше місто й показати його. І був приємно здивований, як у Чернігові налаштований туризм. Для мене ваше місто –це оаза рівноваги, тиші та миру. Тут дуже приємно бувати. Причому в різні сезони, бо щоразу він дивує мене своєю мальовничістю. І щоразу пізнаю його з різних боків, у різних локаціях.

– А де ви із задоволенням обідаєте?

– Мені дуже подобається «Хряк», особливо його формат. Зокрема – збереження історії.

– Чи складно бути тревел-блогером?

– Три з половиною роки тому я починав як тревел-блогер, але потім зі мною почали спілкуватися багато зарубіжних видань, котрі хотіли щоби я писав саме для них. Наразі я більше поринув у журналістику. На мою думку, бути журналістом або тревел-блогером так само складно. Якщо ти блогер, то, зокрема, маєш усе показувати, домовлятися про зустрічі, також важливо потрапити саме у свою нішу. 

– А якщо обирати між журналістикою та блогом?

– Журналістика – це для душі, сьогодні я працюю з СНН. І чекаю кожного завдання. Незабаром писатиму про підземні ходи у Грузії. Також я розумію, що, пишучи саме для видання, зможу охопити більшу аудиторію та інший віковий діапазон. 

Спасибі за два дні інтенсиву, порад, домашніх завдань та «чарівний пендель» від спікерів, котрі показали гарний майстер-клас. Після такого я розумію, що наше місто й надалі просуватиметься тільки вперед, процвітатиме та надихатиме багатьох журналістів, блогерів і туристів на нові цікаві проєкти, статті й багато іншого. 

Вікторія КАЗКОВА 
Фото ТІЦ

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30