Чернігів за тиждень

2019-10-24 11:22

Проводять дослідження мобільності мешканців міста

У Чернігові стартувало опитування містян з метою визначення мобільності. Результати цього дослідження будуть використані для розробки Плану сталої міської мобільності міста Чернігова. Також – допоможуть оптимізувати транспортні потоки в місті й покращити роботу громадського транспорту.

Опитування анонімне і здійснюється за допомогою онлайн-анкети, яку можна знайти за посиланням https://forms.gle/fuyM4QZ8bZ5zMDvv8.

Для отримання детальнішої інформації звертатися за тел. (0462) 675-373, через сторінку https://www.facebook.com/TRANSPORT.chernihiv/ або на електрону адресу transport@chernigiv-rada.gov.ua.

Тролейбуси №10 і №11 відновили рух

У Чернігові з 21 жовтня відновився рух тролейбусних маршрутів №10 «Автозавод – Бобровиця» й №11 «Вулиця Незалежності – Бобровиця»  вулицями Козацькою, Героїв Чорнобиля та 77-ї Гвардійської дивізії. Наразі на цих маршрутах працює по 6 машин. До речі, маршрут №11 обслуговують лише нові низькопідлогові тролейбуси.
Автобусні маршрути №21 і №26 відновили рух вулицею Героїв Чорнобиля з 16 жовтня.

Радять вакцинуватися від грипу

Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради інформує про наявність на аптечному складі ТОВ «Ліки України» та в мережі аптек Чернігова вакцин для профілактики грипу:

  • ДЖІСІ ФЛЮ (GC FLU), суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл, виробництва Грін Кросс Корпорейшн, Корея.
  • ВАКСІГРИП® ТЕТРА, суспензія для ін’єкцій; по 0,5 мл у попередньо заповненому шприці, виробництва Санофі Пастер, Франція.

Вакцина ефективна, якісна, безпечна й рекомендована для застосування у дорослих та дітей із шестимісячного віку.

З понеділка опалення увімкнуть для всіх

З 28 жовтня опалення в Чернігові увімкнуть для всіх споживачів, у тому числі й житлового сектору. Більше того, якщо прогноз погоди зміниться і похолодання настане раніше, буде прийнято інше рішення й батареї стануть теплими вже з вихідних. Про це на нараді в мерії 22 жовтня повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Він зауважив, що про дату ввімкнення опалення є різні думки. Але все-таки передчасний початок опалювального сезону у відносно теплі дні викликає більше негативу, ніж позитиву. Люди масово скаржитимуться, що доводиться платити за ще не потрібне тепло й відчиняти вікна.

Владислав Атрошенко доручив протягом цього тижня відслідковувати зміни погоди. У четвер-п’ятницю відповідальні особи мають оцінити ситуацію та прийняти остаточне рішення, чи має з’явитися опалення раніше понеділка.

Міський голова також прокоментував те, яка насправді вартість вибіркового увімкнення окремих закладів. Воно для теплогенеруючих підприємств є збитковим. Тому мер доручив Управлінню освіти міської ради уважно стежити за температурним режимом у внутрішніх приміщеннях дитячих закладів і реагувати на проблеми. Але в кожному випадку питання має вирішуватися індивідуально, виходячи з ситуації та можливостей.

Підготувала Ольга КУЖЕЛЬ за матеріалами інтернет-сайтів

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57