Чернігівщина – регіон чемпіонів

2019-10-24 09:01

У понеділок у Чернігові відбулася пресконференція за участю начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрія Дериземлі, чернігівських спортсменів – переможців та призерів Чемпіонату України з дзюдо серед дорослих і молодших кадетів до 17 років

Приводом для того, щоби зібрати відомих дзюдоїстів, до яких приєдналася чернігівська чемпіонка світу з сумо Аліна Дуженко (Бойкова), став вдалий виступ представників Чернігівщини на чемпіонаті України серед молодших кадетів до 17 років, у якому крім представників 24 регіонів нашої країни взяли участь спортсмени з Молдови, Угорщини та Словаччини. На цих змаганнях, що відбулися в Ужгороді, Чернігівська область посіла друге загальнокомандне місце, а Христина Дусь завоювала «золото». Здобули нагороди і ще три представниці Сіверщини: Єлизавета Шевченко, Анна Казакова та Ангеліна Лисенко.

– Сподіваюся, що ваші перемоги в чемпіонатах України скоро трансформуються у перемоги на змаганнях міжнародного рівня. Дуже дякую вам за те, що про Чернігів знають у багатьох країнах світу, – наводить слова Андрія Дериземлі сайт міськради. 

Але на цьому успіхи чернігівців не закінчилися: Олег Тука у складі збірної України взяв участь у командній першості Європи з шахів серед спортсменів з вадами зору, що відбувся в Румунії. Чернігівець допоміг збірній нашої країни завоювати «бронзу».

Розсип медалей привезли представники Сіверщини з Харкова, де відбувся чемпіонат України з велокросу в індивідуальній гонці на час серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат: «золото» завоювали Міхаіл Лавренко, Альона Борщ, Ольга Светюха і Денис Хотульов. Іван Сус та Настя Полуян здобули «бронзу».

Не відстали від велосипедистів і кікбоксери. На чемпіонаті світу з кікбоксингу ІСКА, який відбувся в Ірландії, чернігівці завоювали 6 нагород. Сергій Кужельний виграв «золото» у ваговій категорії вище 90 кг у семі-контакті. У фул-контакті до 75 кг Роман Власенко виборов «срібло», а Сергій Лисюк – «бронзу». Однак найбільше нагород зібрав Михайло Єрко: до двох «срібних» нагород у лоу-кіку та фул-контакті чернігівець додав «золото» в кік-лайті до 60 кг. Збірна України, зокрема завдяки результатам представників Чернігівської області, завоювала друге загальнокомандне місце. 

Сергій КАРАСЬ 
Фото пресслужби Чернігівської міської ради

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14