«Слов’янські шпалери» – 70 років на ринку серед кращих підприємств світу

2019-10-24 06:53

Минулої суботи, 19 жовтня, своє професійне свято відзначили працівники целюлозно-паперової промисловості. На Чернігівщині яскравим представником цієї галузі є Корюківське підприємство – АТ «Слов’янські шпалери – КФТП». За 70 років фабрика заслужила велику повагу та довіру не лише у себе вдома. Корюківські шпалери користуються попитом на ринку України й далеко за її межами. І не дивно, адже їх якість, дизайн та асортимент відповідають високим європейським стандартам. Фабрика крокує в ногу з часом і щоразу дивує яскравими новинками.

З нагоди професійного свята 21 жовтня в Корюківці відбулося урочисте зібрання. Трудовий колектив «Слов’янських шпалер» привітали його керівник – генеральний директор Віктор Мурай, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов. А також багато інших гостей.

Загалом, це свято відзначає практично все місто, адже багато мешканців працювали чи працюють на фабриці. До всього, «Слов’янські шпалери» – бюджетоутворююче підприємство, котре сплачує великі податки до бюджету і дає робочі місця корюківцям. 

– Шановні колеги та гості, хочу привітати вас із нашим професійним святом. А також – із 70-річним ювілеєм нашого підприємства. Як і торік, ми вручаємо працівникам цінні нагороди – почесні знаки на честь 25-річчя роботи на фабриці. Я щороку підкреслюю, що це не прості 25 років, протягом яких люди відпрацювали на підприємстві. Адже завдяки таким трудівникам воно працює й нині. Це – кращі роки життя, які люди віддали на благо нашого підприємства й міста. І загалом із таких підприємств складається наша країна. Всі знають, які нелегкі часи переживають люди в Україні та й у всьому світі. Тож хочу подякувати працівникам, і в першу чергу ювілярам, за той вклад, який ви продовжуєте робити задля розвитку нашої фабрики. Всі знають, що на шпалерному ринку сьогодні складна ситуація. Відходячи від теми, розповім, що я побував у фірмі «Opel» у Німеччині. Всі знають, яка це серйозна машинобудівна компанія. Та цьогоріч вона прийняла рішення до кінця року з 500 співробітників 150 скоротити. І це при тому, що це дуже надійна індустрія. Тож хочу, щоб усі ми розуміли: ми працюємо в нелегкі для України та інших держав часи. Дякую всім за великий внесок у розвиток фабрики. Хочу побажати нашому підприємству, щоб воно й надалі існувало. Зичу всім вам довгих років життя, здоров’я, щоби ви працювали ще багато років. Окремо дякую президентові АТ Анатолію Бондарю за його внесок, за великий труд. Анатолію Олександровичу, я хочу, щоб іще довгі роки ви були з нами. Адже у нас є над чим працювати й куди розвиватися, – наголосив генеральний директор Віктор Мурай.   

У своїй промові міський голова Ратан Ахмедов зазначив, що 70 років – це поважний вік, ціла історія. І весь цей час «Слов’янські шпалери» гідно тримають марку.

–  Хочу подякувати всім працівникам фабрики за їхню роботу. Кожен із них робить дуже великий внесок у розвиток нашого міста. Більше половини всіх надходжень до бюджету Корюківки – саме від вашого підприємства. Дорогі працівники, в цьому цілком ваша заслуга. Дуже мало моїх колег у Чернігівській області можуть похвалитися підтримкою та соціальною відповідальністю роботодавців і благодійників. Тож я дякую за багаторічну роботу благодійного фонду вашої фабрики, за його співпрацю з громадою. Дякую за те, що ваше підприємство дбає про екологію нашого міста. В цьому плані з вас можуть брати приклад і європейські виробники. Дякую президентові фабрики й кожному з працівників. 70 років – це поважний вік для підприємства, це історія. І вже 70 років завдяки вам про Корюківку знають у всьому світі.

Принагідно зазначимо, що окрему вдячність за багаторічну благодійну діяльність та вагомий внесок у розвиток Корюківщини висловлювали директорці Благодійного фонду «Слов’янський» Тамарі Бондар і головному бухгалтерові фонду Тетяні Фініній, яким вручили Подяки підприємства й Почесні грамоти міської ради. 

– Щиро дякую за все те, що ви робили протягом 15 років для нашої рідної Корюківщини та для її людей, які потребували допомоги. Велике спасибі вам за вашу невтомну роботу, – сказав генеральний директор АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» Віктор Мурай.

– Дякую за все, що ви робите. За те, що несете доброту для мешканців Корюківки і дбаєте про всю Чернігівщину, – додав Корюківський міський голова.  

У цей знаменний день до привітань приєднався президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов:

–  Щиро вітаю славетний колектив «Слов’янських шпалер» із красивим та вагомим ювілеєм. Для мене Корюківка як місто, як частина Чернігівщини і всієї України невідривно пов’язана з діяльністю вашого підприємства. Ваша фабрика прописала Корюківку в усьому світі. Про вас знають далеко за межами нашої Батьківщини. Свого часу на вашу продукцію був великий попит і тут стояли великі черги. Нині завдяки вмілому керівництву та роботі всієї команди попит не спадає і підприємство працює. Дуже приємно, що частина мого життя була пов’язана з цією фабрикою. У мене залишилися теплі спогади. Зичу вам, щоби продукція корюківських «Слов’янських шпалер» утрималася на ринку збуту, знайшла нові ринки та зміцнила свої позиції. Фабрика входить до 300 кращих платників податків. Вона робить великий внесок у розвиток свого міста, області та країни загалом. Тож зичу, щоб уся ваша команда трималася разом, знаходила в собі сили і розум працювати на високому рівні й надалі. Бажаю, аби ви знаходили для себе нові горизонти. 

З нагоди свята Костянтин Іванов подарував підприємству картину відомої художниці з Чернігівщини Оксани Корнієнко
Привітав колег із професійним святом і керівник профспілкової організації Ігор Паламарчук

– Шановні колеги, шановні члени профспілкової організації, щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем працівників целюлозно-паперової промисловості. Від імені членів профспілкового комітету хочу подякувати всім за великий вклад у розвиток нашого підприємства та активну участь у його профспілковій діяльності. Зичу вам натхнення, міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку.

Опісля численних слів вдячності й побажань успіхів під гучні оплески Віктор Мурай вручив пам’ятні знаки працівникам, котрі пропрацювали на фабриці 25 і більше років, та висловив їм подяки за багаторічну працю. Такими відзнаками нагороджено машиніста шпалерно-друкарської машини Юрія Пилипенка, бухгалтера Ірину Діденко, слюсарів-ремонтників Олександра Левченка та Андрія Козіка, слюсаря з ремонту та обслуговування систем вентиляції Анатолія Концевого, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Василя Лавриненка, монтажника санітарно-технічних систем і устаткування Івана Аравіна, палітурницю Олену Авдієвську, друкарку офсетного плоского друкування Олесю Авраменко, укладальницю-пакувальницю Світлану Милейко. Нагороду отримав і майстер зміни В’ячеслав Титенко.

За багаторічну працю та високий професіоналізм Почесними грамотами Корюківської міської ради нагородили машиніста  шпалерно-друкарської машини Олександра Мойсієнка та машиніста 5-го розряду гофрувального агрегату Юрія Шевченка. Почесні грамоти вручили також діячам профспілкової організації підприємства Ірині Павленко, Володимирові Шатілову та Володимирові Васильченку

Наше видання пишається, що таке відоме у світі потужне підприємство прославило Чернігівщину у світі, приєднується до привітань і зичить розвитку та поступу вперед! 

Текст «Деснянська правда»
Фото надано рекламодавцем та редакцією

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42