Від юних футболістів – спасибі!

2019-10-23 07:46

Наша Чернігівська спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна» готує серйозні футбольні кадри. І є надія, що вони згодом поповнюватимуть нашу збірну та стануть переможцями світових чемпіонатів. А поки що юнаки активно тренуються і вірять у свою спортивну зірку.

Наприкінці літа команда хлопців 2006 року народження разом із тренером Олександром Дацюком поїхали до Бахмача на турнір та збори. Тренувалися та грали на стадіоні «Колос» у Бахмачі, відмінно облаштованому для змагань. А оселитися на тиждень команда з 17-ти юних спортсменів на чолі з тренером вирішила у місцевому готелі «Дружба», який цьогоріч був повністю реконструйований і зовні, і всередині, тому дуже комфортний для проживання й може нарівні конкурувати із закордонними закладами.

Коли спортсмени поселялися в готель, то його власниця Юлія Булах та її батько Василь Булах – успішний сільгосппідприємець, директор ПСП «Авангард» і відомий у районі меценат вирішили зробити футболістам подарунок: відтак команда весь час протягом турніру та зборів мешкала в готелі безкоштовно. До всього – привітний персонал дбав про хлопчаків, як про своїх дітей. Щоразу після тренувань форма та взуття футболістів були випраними. Команда також мала можливість безкоштовно користуватися іншими послугами готелю.

За що і юні футболісти, й адміністрація СДЮШОР, і батьківський комітет дуже вдячні родині Булахів.

Додамо, що місією спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Десна» є пошук, підготовка, виховання та розвиток юних спортсменів, здорових у фізичному і психологічному плані особистостей – майбутніх зірок українського та світового футболу. Успішні вихованці школи володіють психологією переможця, мають активну громадянську позицію, є патріотами України та футбольного клубу «Десна» (Чернігів).

Отож варто сподіватися, що спортивні перемоги, як у недавньому матчі української збірної з португальською, будуть вихованцям «Десни» також до снаги. Особливо за підтримки небайдужих людей – таких, як бахмацькі підприємці.

Адміністрація СДЮШОР з футболу «Десна» та батьківський комітет
Фото зі шкільного архіву

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42