Від юних футболістів – спасибі!

2019-10-23 07:46

Наша Чернігівська спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна» готує серйозні футбольні кадри. І є надія, що вони згодом поповнюватимуть нашу збірну та стануть переможцями світових чемпіонатів. А поки що юнаки активно тренуються і вірять у свою спортивну зірку.

Наприкінці літа команда хлопців 2006 року народження разом із тренером Олександром Дацюком поїхали до Бахмача на турнір та збори. Тренувалися та грали на стадіоні «Колос» у Бахмачі, відмінно облаштованому для змагань. А оселитися на тиждень команда з 17-ти юних спортсменів на чолі з тренером вирішила у місцевому готелі «Дружба», який цьогоріч був повністю реконструйований і зовні, і всередині, тому дуже комфортний для проживання й може нарівні конкурувати із закордонними закладами.

Коли спортсмени поселялися в готель, то його власниця Юлія Булах та її батько Василь Булах – успішний сільгосппідприємець, директор ПСП «Авангард» і відомий у районі меценат вирішили зробити футболістам подарунок: відтак команда весь час протягом турніру та зборів мешкала в готелі безкоштовно. До всього – привітний персонал дбав про хлопчаків, як про своїх дітей. Щоразу після тренувань форма та взуття футболістів були випраними. Команда також мала можливість безкоштовно користуватися іншими послугами готелю.

За що і юні футболісти, й адміністрація СДЮШОР, і батьківський комітет дуже вдячні родині Булахів.

Додамо, що місією спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Десна» є пошук, підготовка, виховання та розвиток юних спортсменів, здорових у фізичному і психологічному плані особистостей – майбутніх зірок українського та світового футболу. Успішні вихованці школи володіють психологією переможця, мають активну громадянську позицію, є патріотами України та футбольного клубу «Десна» (Чернігів).

Отож варто сподіватися, що спортивні перемоги, як у недавньому матчі української збірної з португальською, будуть вихованцям «Десни» також до снаги. Особливо за підтримки небайдужих людей – таких, як бахмацькі підприємці.

Адміністрація СДЮШОР з футболу «Десна» та батьківський комітет
Фото зі шкільного архіву

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14