Участь ріелтора в роботі фахових об’єднань – своєрідний знак якості

2019-10-22 07:00

Обираючи ріелтора чи агенцію нерухомості, яким ви в подальшому довірите операції з вашим майном, звертайте увагу, чи є ця особа/фірма членом фахового об’єднання, що гуртує спеціалістів цього ринку. Це додаткове свідчення, що людина чи організація сумлінно й відповідально ставиться до своєї справи, дотримується високих стандартів у роботі, переконана директор Чернігівської агенції нерухомості «Приват Ріелт», голова Спілки фахівців з нерухомості України у місті Чернігові Інна Різуха.

– Вважаю, що фахівцям сфери нерухомості сьогодні варто об’єднуватися в потужні активні організації, – продовжує тему Інна Різуха. – Це потрібно, по-перше, для того, аби зробити цей ринок цивілізованим, що гарантує захист прав наших клієнтів. І, по-друге, щоб на всеукраїнському рівні впливати на законодавчу базу, вносити свої пропозиції, бути почутими. Бо одна справа – думка одного чи двох людей і зовсім інша – голос організації всеукраїнського масштабу.

Наразі в Україні діють два потужні об’єднання: одне з них – Спілка фахівців з нерухомості України. На жаль, у нашій країні ні вищі, ні середні навчальні заклади не ведуть підготовку фахівців з продажу нерухомості. Тому цю функцію взяли на себе фахові об’єднання. Після навчального курсу їхні студенти складають іспити та отримують сертифікати.

– Особисто я є членом СФНУ, де теж проходила таку підготовку, де отримала чимало корисної інформації, – коментує тему директор АН «Приват Ріелт» Інна Різуха. – Адже кожному ріелтору, аби бути успішним у цій професії, треба володіти навичками професійного психолога, маркетолога, оцінювача, інвестора, юриста, досконало знати законодавчу базу. В цій сфері вчитися та вдосконалюватися треба постійно й наполегливо. У мене високі вимоги як до себе самої, так і до свого колективу.

«Нас рекомендують своїм друзям!» – девіз нашої агенції нерухомості

– Нерухомістю я зайнялася років 11 тому, маючи свій особистий успішний досвід. Ми допомагали родичам продати квартиру й купити будинок. Це було непросто, але в результаті все склалося успішно. А найголовніше – мені сподобався процес! Цей бізнес не набридає, це постійне спілкування з людьми, нові знайомства, якісь нестандартні ситуації. І з роками я справді розумію: якщо працювати на совість, усе повертається сторицею. Твоє ім’я вже асоціюється з високою якістю послуги, тобі довіряють. У мене були випадки, коли людина, не бачачи квартири, запитувала: «Інно, ви справді вважаєте, що це найкраща для мене пропозиція?» «Так», – говорю у відповідь. «Значить, я її беру». І таке траплялося неодноразово.

Мене часто запитують, які риси і фактори важливі, щоб досягти успіху в цій професії. Насправді важливих рис багато: цілеспрямованість, наполегливість, дисциплінованість. Особисто мені дуже допомагає інтуїція, я добре відчуваю потреби кожної людини, що їй може сподобатися. Для ріелтора ще дуже важлива «везучість». Опинитися в потрібному місці в потрібний час, почути важливу інформацію та не проґавити шанс – це якраз про нас.

Що стосується роботи мого колективу, то я завжди роблю ставку на людські риси й завжди вчу співробітників «добирати об’єкт, як для себе». Не сприймаю, коли нав’язують об’єкт, коли людина приймає рішення, а в результаті не лишається задоволеною. Я люблю, щоби після угоди мені щиро говорили «дякую» й рекомендували своїм друзям. Слоган «Нас рекомендують своїм друзям!» народився не просто так, я щиро в це вірю. Вірю, що добре зроблена робота й успішна угода – це коли всі сторони задоволені. Це найважливіше.

Можу сказати з упевненістю, що нині я працюю в колективі, який принципово відрізняється від інших. У першу чергу – командним духом та сімейним форматом. Мені комфортно з кожним співробітником, бо у нас схожі переконання, ідеали, професійні цілі й важливі для мене людські риси. Нам приємно працювати разом та спілкуватися за межами офісу. Мої колеги зі мною всюди, беруть участь у різних соціальних заходах. Разом ми подорожуємо Україною, відкриваємо для себе нові цікаві місця. При цьому у них тільки два запитання виникають: що робити й коли? Тому я дорожу кожною людиною в нашій команді.

Наша адреса: вул. Мстиславська, 38-а. До речі, зателефонувавши до агентства «Приват Ріелт» за номерами (093) 661-47-71, (095) 092-65-59, ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста і спеціаліста з нерухомості з приводу різноманітних операцій з нерухомістю.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21