Найяскравіший захід міста – кастинг-паті трьох наці­ональних конкурсів краси «Королева, Княгиня, Принцеса Чернігова 2019»

2019-10-21 07:45

24 жовтня в Чернігові відбудеться фінал кастинг-паті трьох національних конкурсів краси «Королева, Княгиня, Принцеса Чернігова 2019»

А оскільки «Деснянська правда» має честь бути головним медійним партнером цього заходу, ми вирішили напередодні конкурсу провести мініпресконференцію з учасницями, щоби якомога більше дізнатися про них під час неформального спілкування. Як зазначила голова громадської організації КТО «Академія зірок» Марія Панкратьєва, на кастинг-паті обиратимуть претенденток, які матимуть можливість презентувати наше місто на національних конкурсах краси ««Королева України», «Княгиня України» та «Принцеса України». Тобто виходить, що буде три перші місця й, відповідно, стільки ж переможниць. Змагатимуться за титули 16 учасниць, проте на конференцію змогли прийти лише 10. А щоби місто знало своїх красунь в обличчя, пропонуємо й вам дізнатися, які ж вони – найчарівніші дівчата Чернігова. 

Під час конференції стало відомо, що конкурсантки не тільки неймовірно вродливі, а й наділені вольовими рисами та жагою до перемоги. Майже кожна красуня у вільний час серйозно займається спортом. Дівчата інтелектуально розвинені, мають багато хобі та прагнуть до саморозвитку. Серед учасниць є лікарки, хореографи, співачки, майбутні архітекторки, програмістки, художниці та спортсменки, але всіх їх об’єднують природна краса й упевненість у собі. Дівчата поділилися з читачами своїми секретами досконалості, серед яких варто відзначити любов до спорту, правильне харчування, догляд за тілом та обличчям, а головне ‒ внутрішню гармонію і повагу до себе.

Учасниці наперед не знали, які запитання прозвучать на їхню адресу, тому відповідали щиро, без попередньої підготовки. Перше, що нас цікавило, – мета їхньої участі в конкурсі краси, чому конкурсантки вирішили обрати для себе шлях у модельній індустрії? Виявилося, що для більшості красунь участь у цьому конкурсі буде дебютною і є можливістю показати себе та свої здібності широкому загалові, а також довести, що природна жіноча краса ‒ це мистецтво. Пропонуємо вашій увазі імпровізовану презентацію учасниць, що дасть змогу краще пізнати їхній рівень налаштування  на перемогу.

«Мене звати Катя, я  ніколи до цього часу не брала участі в подібних конкурсах,  тому для мене це дуже цікаво. Я відвідала Індонезію, де жила і працювала 4 місяці.  Мені сподобалося ця країна, особливо її мешканці».

«Мене звати Дарина. Чому вирішила взяти участь у конкурсі краси? Бо мене приваблює така атмосфера, адже мені подобається спілкуватися з людьми й заводити нові знайомства. Люблю показувати себе, добиватися чогось нового, а також бороти свої страхи. Я досить давно займаюся танцями, пробую себе в різних стилях, веду здоровий спосіб життя і щовечора займаюся бігом, до того ж дуже люблю їзду на велосипеді на довгі дистанції».

«Мене звати Саша. Під час участі в цьому конкурсі хочу дізнатися, на що я здатна й чого можу досягти. Також це своєрідна можливість пізнати щось нове та здобути досвід. Беру участь уперше, тому це щось нове, цікаве й незвичне для мене».

«Мене звати Маша Іванова. У майбутньому стану лікарем, але також захоплююся творчістю ‒ співаю й танцюю. Маю досвід виступів та участі в подібних конкурсах краси. Цього року у мене з’явилося нове мініхобі: я працюю церемоніймейстером і проводжу весілля. Як це все можна поєднати в майбутньому? Я вважаю, що навіть якщо працюєш лікарем, ти однаково залишаєшся в першу чергу тією ж гарною, коханою дівчиною, яка може показати себе як іншим, так і світові й довести, що вона справді красива».

«Мене звати Віка. В цьому конкурсі беру участь уперше, хоча й маю досвід у модельній сфері. Почала займатися рік тому, а сьогодні це вже четвертий мій конкурс. За своє життя перепробувала багато видів діяльності, займалася понад десятьма видами спорту, найдовше – художньою гімнастикою. Я пробую себе в усьому, оскільки мені цікаво розвиватися й набиратися досвіду. Участь саме в цьому конкурсі краси – новий рівень розвитку для мене, бо я звикла до конкуренції».

«Мене звати Аня, можна – Анет. Я спортивний лікар, працюю у спортивній федерації футболу й дуже пишаюся своєю професією. Я спортсменка і дуже люблю бігати. З дитинства брала участь у всіх спортивних конкурсах, неодноразово перемагала як під час навчання у школі, так і в університеті; бігала і 10 кілометрів, і 21, а також пробігла марафон, чим пишаюся. Вважаю, що кожна дівчина хоч раз у житті повинна взяти участь у конкурсі краси, адже тут можна знайти нових подруг, розкритися і віднайти в собі нові «родзинки». Хочу додати, що я вже виборювала титул «Княгиня Чернігова», коли мені було приблизно 11 років».

«Мене звати Людмила, я товариська, цілеспрямована і впевнена в собі особистість, ніколи не зупиняюся на досягнутому. У вільний час відвідую спортзалу, люблю піші прогулянки та обожнюю водити авто, а також захоплююся психологією та вивчаю її. Участь у конкурсі ‒ це в першу чергу досвід, шанс випробувати свої можливості, а також доказ того, що щодня є до чого прагнути. Вирішила взяти участь, бо мені подобається сам процес змагань і я отримую від цього задоволення, адже це нові емоції, адреналін і хвилювання».

«Мене звати Карина, я вважаю, що моє життя ‒ це танець, бо 11 років займаюся різними видами. Наразі зупинилася на такому стилі, як контемп. За моєю спиною – 4 роки вокалу,  у вільний час люблю малювати чи прогулюватися лісом, оскільки живу поруч з Ялівщиною. А ще я обожнюю тварин і тому маю п’ятьох собак: чотирьох померанських шпіців та німецьку вівчарку, а також чотирьох британських кішок. Прийшла на цей конкурс, бо люблю дарувати красу світові».

«Мене звати Настя Єгорова. Все моє життя – суцільне мистецтво, з трьох років я займалася художньою гімнастикою, а це не тільки неймовірно естетичний, а й дуже складний вид спорту з великою конкуренцією. З перших днів життя я малюю, і, напевно, не було жодного дня, коли б я не взяла до рук олівця. Малюю не тільки на папері, а і в комп’ютерних програмах та у форматі 3D. Отже, моє життя ‒ це мистецтво, а мистецтво – це краса, тому я обрала цей конкурс».

«Мене звати Саша, беру участь у цьому конкурсі вперше, але неодноразово спостерігала за проведенням конкурсів краси з-за куліс, бо щоразу виступала в ролі хореографа зі своїми колективами, представляючи різні види танців: українські, східні, циганські тощо. Але вирішила спробувати себе в ролі учасниці, щоб відчути весь екстрим, спробувати свої можливості й дізнатися, на що здатна».

Аня ІЛЛЕНКО
Фото Ольги Кужель

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21