Таємний гість ресторан «Сенатор»

2019-10-20 16:45

Наш гість продовжує відвідувати заклади харчування. Ми говоримо саме про обслуговування, меню, тонкощі роботи. Але на просторах Інтернету ви можете дізнатися про все це самостійно. 

Сьогодні розповімо про ресторан «Сенатор».

Геолокація закладу – центр міста, недалеко від Красної площі (вулиця Магістратська, 1).
Середній чек на одну особу – 300-350 грн.
Обід – обіднє меню відсутнє, але можна скласти його самостійно. Ми вирішили скуштувати деруни та сирний крем-суп. Першим принесли крем-суп, який був однорідної консистенції, гарний на смак і в міру солоний. Однак деруни були смажені на салі, а такий спосіб приготування прийнятний не для кожного. 


 

Інтер’єр – європейський. Дуже добре, що в літню спеку в закладі працює зволожувач повітря з мікророзпилюванням, який освіжає і дає змогу відпочити.
Обслуговування – персонал привітний та чемний.
Чистота – загалом чисто, без нарікань.

Оцінка наших незалежних експертів – 9 із 10. 
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21