«Люблю рвати шаблони!»

2019-06-20 13:04

Так висловилася про свою професійну діяльність чернігівська бізнес-леді й директорка підприємства «ПК Техресурс» Вікторія Калмикова під час останньої зустрічі з яскравими жінками-однодумцями в готелі «Reikartz». Подібні «рандеву» проводяться для того, аби кожна неординарна особистість могла поділитися своїми успішними історіями та корисними лайфхаками.

В оточенні чоловіків

Увагою чоловіків пані Вікторія не обділена. Адже тільки в її родині представників сильної статі четверо – любий чоловік, двоє прекрасних дорослих синочків та маленький онучок. Усі вони дарують їй любов та приємні життєві моменти, а вона, у свою чергу, відповідає їм взаємністю.

«Сім’я для мене має велике значення, як і для будь-якої жінки. У мене відчуття кайфу сімейного щастя, де є взаєморозуміння, – ділиться Вікторія зі своїми подругами під час зустрічі.

Крім того, що любі чоловіки оточують її турботою та ніжністю, вони завжди готові допомагати й захищати. Адже недаремно в них є чемпіонський дух. Приміром, чоловік Юрій – чемпіон Європи з високоточної стрільби, а молодший син Олександр має успіхи з бодібілдингу – чемпіон України з 2014 року. Старший син Гліб проїхав пів Європи велосипедом наодинці за 3 тижні, брав участь у марафоні на дистанцію 42 км, за-ймається триборством та полюбляє мандрувати. А в онучка Максимка чемпіонське майбутнє ще попереду.

«Діти мене завжди надихали. Я постійно їх підтримувала та захищала. Вони відчували мою підтримку, тому були зі мною відкриті й довіряли мені. Їхні досягнення – це мої досягнення», – впевнено заявила Вікторія Олександрівна.

Особлива гордість бізнес-леді – також її робочий колектив, у якому сьогодні – близько 25 людей. Серед них – здебільшого чоловіки. Саме тому треба завжди бути, так би мовити, в тонусі. Більшість підлеглих вважає пані Вікторію строгою, проте справедливою. Вона завжди дослухається до проблем кожної людини і в разі потреби допомагає. Адже професіоналка своєї справи не лише знає тонкощі металобрухтового бізнесу, а й розумієть-ся на «дрібничках» людської душі. Тому й заслужила авторитет як у власному колективі, так і серед чоловіків-бізнесменів.

Синдром відмінниці

Спочатку в «металевому» бізнесі Вікторії та Юрія все йшло майже бездоганно. Проте минав час і змінювалися, так би мовити, правила гри. Ставала сильнішою конкуренція та ускладнювалися ринкові завдання. У чоловіка знайшлися інші професійні інтереси. А Вікторія поступово взяла все у свої руки. Відтоді майже 10 років плідно працює вже як керівниця підприємства.

«Я надихалася позитивними моментами та людьми, які добивалися успіху. Почала замислюватися над запитаннями: «Звідки вони все знають? Як вони розуміють, що потрібно робити?» – дивувалась Вікторія Олександрівна.

Відповідь не забарилася. Треба навчатися та розвиватися! Розпочалися пошуки різноманітних бізнес-шкіл. Зупинилася на школі Морозова, до якої вступила й почала навчання.

«Я була задоволена своїми результатами в навчанні. У мене справді вийшло. Курс називався «Подвоєння продажів». Так мені вдалося не тільки подвоїти, а й потроїти. Бо, у принципі, все, за що я беруся, стараюся робити коли не на 5, то на 4 з плюсом. Мені подобалося навчання, і я була задоволена, що маю результати», – поділилася успіхами Вікторія.

Драйвовий настрій від конкурсу краси

Цьогоріч пані Вікторія спробувала підкорити ще один життєвий Олімп – краси та грації. І це жінці також удалося. Вона стала переможницею в номінації Peoplechoice’s Winner та володаркою титулу Business Lady міжнародного конкурсу краси для успішних жінок «Mrs. Ukraine International 2019».

«Я ніколи не вважала себе красунею, а просто піклувалася про свій зовнішній вигляд. У моїй номінації за мене проголосувало майже 1700 людей в інтернет-голосуванні. Я отримала корону, чим дуже пишаюся. Хоча була старша на 10 років за всіх учасниць, проте це не завадило мені здобути перемогу. Хочу, щоби про Україну знало більше людей, тому думаю, що на достатньому рівні представила нашу країну. Українські жінки всі красиві. Варто лише це підкреслити та вміло подати», – впевнена Вікторія.

«Особисто для мене, – згадує Вікторія, – це був внутрішній виклик. Поки мені вистачає драйву та позитиву, яким я підзарядилася. Коли вийшла на сцену вперше, то на перших кроках спочатку був спокій, а потім, коли повернулася до зали, з’явилося відчуття, що мене викинули з літака без парашута. У мене були думки втекти з конкурсу, проте синдром відмінниці не дав. Я пішла до кінця... і перемогла!!!»

«Я постійно рятую собак»

«На підприємстві у нас промислова зона, – розповідає Вікторія Олександрівна, – і постійно прибиваються собаки. На нашій території жило 5-6 собак, і ми їх годували. Одного разу тварини потрапили у «вапняну пастку» й дуже постраждали. Я почала їх лікувати. За цей час дуже полюбила чотирилапих. Тоді вирішили зробити для них вольєри та розпочали співробітництво з організацією «Крок до тварин». Я особисто знайшла домівку більш ніж 150 собакам».

Тож крім основної роботи пані Вікторія постійно рятує собак, лікує чотирилапих і турбується про них у будь-який час доби. Недаремно кажуть: у хорошої людини – велике серце. Нині на території підприємства 15 собак мешкають постійно, а до 30 – набігають для перетримки. Звісно, зауважує директорка, без підтримки й допомоги рідного колективу не впоралася би, адже лише у згуртованості бачить велику силу.

Не зупинятися на досягнутому

Своїми життєвими принципами пані Вікторія вважає чесність, відвертість і порядність. Будує на них і власний бізнес. Хоча в нашому житті все змінюється, для неї цінності залишаються незмінними.

У розумінні Вікторії Олександрівни, щастя – це те, що ти відчуваєш ізсередини. Це не якісь там фінансові блага, а просто відчуття комфорту, тепла та любові.

Успішною, як не дивно, себе пані Вікторія не вважає. А наголошує на тому, що треба просто працювати й думати про завтрашній день. Стосовно найближчих планів – спробувати в бізнесі нове спрямування й поїхати в Америку на конкурс краси наступного року.

А всім своїм друзям та однодумцям Вікторія Калмикова на завершення зустрічі побажала: «Перебувати завжди у стані щастя і комфорту – в будь-якій ситуації, навіть коли зовсім погано. Треба вміти згладжувати гострі кути й виносити з усього лише позитив».

Любов СИЛА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21